Drodzy Seniorzy!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dziewięciodniowym (3 – 11 czerwca 2020) wyjeździe wypoczynkowo-integracyjnym nad Bałtyk! Będziemy zakwaterowani w Ośrodku Wypoczynkowym „Złota Kielnia”, który od lat gości grupy seniorów z całej Polski. Ośrodek mieści się w Darłówku i jest położony zaledwie 100 metrów od plaży! Tuż przy obiekcie biegnie także piękna aleja spacerowa, która wiedzie do centrum miejscowości.

Ośrodek oferuje pokoje z łazienkami, całodzienne wyżywienie i imprezy towarzyszące (m.in. wieczorek taneczny, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczki krajoznawcze). Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową ośrodka: zlotakielnia.com.pl

Prosimy nie zwlekać ze zgłoszeniami. Liczba miejsc ograniczona!

Informacje o Darłówku:

Darłówko to nadmorska część miasta Darłowa i osiedle samorządowe, położone u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku, na Wybrzeżu Słowińskim. Darłówko stanowi północno-zachodni obszar miasta oddzielony od głównej zabudowy miasta podmokłym terenem, w odległości ok. 2 km. Całe Darłówko objęte jest obszarem chronionego krajobrazu Koszaliński Pas Nadmorski. Przy południowo-zachodniej części Darłówka znajduje się jednostka wojskowa 44 Bazy Lotnictwa Morskiego.

W sezonie letnim Darłówko pełni funkcję turystyczno-wypoczynkową. Plaża w Darłówku to 20-kilometrowy pas, podzielony na dwie części uchodzącą do morza Wieprzą. Zachodnia plaża jest piaszczysta (bez kamieni) i większa. Plaża wschodnia również jest piaszczysta, lecz miejscami od morza oddzielona kamieniami.Do największych atrakcji Darłówka należą m.in. : Latarnia Morska, położona przy ujściu Wieprzy do Bałtyku, tuż pryz wejściu do Portu, której wieża ma obecnie 22 metry wysokości oraz rozsuwany most, który powstał w miejsce zwodzonego, będąc jedyną tego typu konstrukcją na terenie Polski.

Cennik:

  • 800,00 zł – członkowie Stowarzyszenia
  • 850,00 zł – pozostałe osoby, w tym posiadacze Wrocławskiej Karty Seniora

W cenie:

  • przejazd autokarem na trasie Wrocław – Darłówko oraz Darłówko – Wrocław
  • 8 noclegów w ośrodku „Złota Kielnia”
  • wyżywienie
  • ognisko z kiełbaskami
  • ubezpieczenie NNW

PROJEKT: Klub Aktywnego Seniora

e-mail: klubseniora@fan.org.pl

Marcin Spitalniak – koordynator projektu

Małgorzata Kubiszewska – kierownik sekcji
tel.: +48 609 941 775

ADRES:

ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

KONTO BANKOWE:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

nr konta:
66 1750 0012 0000 0000 3108 6736
BNP Paribas Bank Polska S.A.

7 + 1 =