Już 28 lipca 2019 r. zapraszamy na kolejny wspólny wyjazdowy trening nordic walking z firmą Acteam. Tym razem jedziemy w Góry Bialskie. Przygotowaliśmy dla Was łatwą technicznie i malowniczą trasę o długości ok. 14 km.

Góry Bialskie i Góry Złote to pasma w Sudetach Wschodnich, często włączane są do masywu Śnieżnika. Góry Bialskie wznoszą się nad Stroniem Śląskim i ciągną aż do wsi Bielice założonej w 1605 r. Charakterystyczne dla Gór Bialskich jest to, że utrzymują w przypadku większości szczytów wysokość powyżej 1000 m, co sprawia, że tworzą swoisty mikroklimat i wyraźnie wyodrębnioną całość krajobrazową. Stanowią, zwłaszcza w połączeniu z Masywem Śnieżnika, rozległy teren o wysokich walorach turystycznych i przyrodniczych. Ze względu na pierwotną przyrodę i niskie zaludnienie nazywane też sudeckimi Bieszczadami. Góry Złote są jednym z dłuższych pasm sudeckich. Mają około 55 km długości z czego 35 km na terenie Polski. Jak zawsze szykujemy dla Was niespodzianki. Tym razem będzie możliwość kąpieli w strumieniu górskim, wędrowanie poza szlakiem, a nawet na azymut po bezdrożach. Całodzienny marsz zakończymy wspólnym ogniskiem.

PROGRAM WYJAZDU: wyjazdowy trening nordic walking, trekking. Wyjazd zakończymy wspólnym ogniskiem w Domu Gościnnym u Majów.

ZBIÓRKA: parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 6.15. Planowany powrót godz. 23.00

DŁUGOŚĆ TRASY: cały dzień marszu wraz z przerwami, ok.14 km

TRASA: zróżnicowana, trudności wynikające z warunków pogodowych (błoto), istnieje możliwość wypożyczenie kijów do nordic walking

EKWIPUNEK: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie, trekkingowe, całodzienny prowiant, własny prowiant na ognisko

Ilość wolnych miejsc: bez ograniczeń

TRANSPORT: samochodowy

CENA:

  • wpłata do 21 lipca – 50 zł/os, dzieci do 16 roku życia 30 zł/os + koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu ok. 30-40 zł)
  • na tydzień przed wyjazdem – 70 zł/os, dzieci do 16 roku życia 50 zł/os
  • ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł
  • opłata za drewno i miejsce ogniska 10 zł (rozliczane w dniu wyjazdu)

Opłaty dokonujemy na wskazane konto bankowe w tytule: Bielice – imię i nazwisko

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 10) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych. W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.

FAN TOUR Team

 


e-mail:

tel.:

ADRES:

ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

KONTO BANKOWE:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

nr konta:
41 1750 0012 0000 0000 3108 6701

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

13 + 11 =