FAN | Działania realizowane w 2021 roku

 

Zapraszamy na nowy cykl treningów wyjazdowych, został przygotowany przez dwóch wrocławskich pionierów nordic walking Marcin Wroński z Acteam oraz Marcin Spitalniak z FAN Promocja Sportu łączą siły by propagować sport jako formę spędzania wolnego czasu niezależnie od wieku i warunków środowiskowych oraz by wspierać jego rozwój w zakresie różnych dyscyplin, poziomów zaawansowania i form uprawiania. Cykl ten rozpoczynamy wyjazdem nordic walking.

PROWADZĄCY

Trio 3M czyli Marcin WrońskiMarta ŻebrowskaMarcin SpitalniakFAN-i aktywnego spędzania czasu wolnego, którzy współpracowali już przy nie jednym projekcie.

  • Marcin Spitalniak – activity leader nordic walking, współautor praktycznego przewodnika “Nordic Walking – spacer, który leczy”, założyciel Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN oraz pomysłodawca Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking.
  • Marcin Wroński – doświadczony instruktor i trener personalny, specjalizuje się w outdoorowym, ogólnorozwojowym, zdrowotnym treningu wytrzymałościowo-siłowym, do każdego podchodzi indywidualnie starając się wybrać najwłaściwsze dla niego formy treningu.
  • Marta Żebrowska – potrafi każdego zmotywować do pracy i pokazać, że na treningach można efektywnie ćwiczyć i jednocześnie dobrze się bawić.

PROJEKT: SzczytoFAN-i Nordic Walking

 

 – koordynator projektu
e-mail: …

ADRES:

ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

KONTO BANKOWE PROJEKTU:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

nr konta: 41 1750 0012 0000 0000 3108 6701
BNP Paribas Bank Polska S.A.

13 + 6 =