Pierwszy raz w historii zapraszamy na nowy cykl treningów wyjazdowych. Dwóch wrocławskich pionierów nordic walking Marcin Wroński z Acteam oraz Marcin Spitalniak z FAN Promocja Sportu łączą siły by propagować sport jako formę spędzania wolnego czasu niezależnie od wieku i warunków środowiskowych oraz by wspierać jego rozwój w zakresie różnych dyscyplin, poziomów zaawansowania i form uprawiania. Cykl ten rozpoczynamy wyjazdem nordic walking.

Już 31 marca 2019 r. zapraszamy wszystkich na trening wyjazdowy w Rudawy Janowickie – pasmo górskie położone we wschodniej części Sudetów Zachodnich. Ciekawe ruiny zamków średniowiecznych, zamku Bolczów i zamku Sokolec, Husyckie Skały, Piec, Skalny Most, góra Sokolik z licznymi skałkami granitowymi, schronisko Szwajcarka u podnóża Krzyżnej Góry (654 m n.p.m) w Górach Sokolich, świetne punkty widokowe, interesujące wykłady i szkolenia – to wszystko już na Was czeka.

Profil trasy

https://mapa-turystyczna.pl/route/y79k?utm_source=external_web&utm_medium=widget&utm_campaign=route_widget

Prowadzący:

Trio 3M czyli Marcin Wroński, Marta Żebrowska, Marcin Spitalniak. FAN-i aktywnego spędzania czasu wolnego, którzy współpracowali już przy nie jednym projekcie. Marcin Wroński – doświadczony instruktor i trener personalny, specjalizuje się w outdoorowym, ogólnorozwojowym, zdrowotnym treningu wytrzymałościowo-siłowym, do każdego podchodzi indywidualnie starając się wybrać najwłaściwsze dla niego formy treningu. Marta Żebrowska – potrafi każdego zmotywować do pracy i pokazać, że na treningach można efektywnie ćwiczyć i jednocześnie dobrze się bawić. Marcin Spitalniak – activity leader nordic walking, współautor praktycznego przewodnika „Nordic Walking – spacer, który leczy”, założyciel Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN oraz pomysłodawca Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking.

Program wyjazdu:

Wyjazdowy trening nordic walking, trekking, idealny plener dla wielbicieli fotografii. Podczas wyjazdu przedstawimy: „Pakowanie plecaka turystycznego w praktyce czyli o tym jak prawidłowo dopasować plecak oraz co i gdzie powinno się w nim znaleźć. Na koniec krótko jakie zagrożenia niesie za sobą niedbalstwo w pakowaniu”.

Zbiórka: parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 7.00. Planowany powrót godz. 19.00

Długość trasy: 14 km, cały dzień marszu wraz z przerwami

Trasa: zróżnicowana, trudności wynikające z warunków pogodowych (błoto, oblodzenia, śnieg), istnieje możliwość wypożyczenie kijów do nordic walking

Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie, trekkingowe, całodzienny prowiant

Ilość wolnych miejsc: bez ograniczeń

Transport: samochodowy

Spotykamy się na miejscu zbiórki i optymalnie pakujemy do samochodów (4-5 os). Kierowca użycza swoje auto i oferuje przewóz. Pasażerowie ponoszą koszty zużycia paliwa.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/3580.html

Cena: do 24 marca: 50 zł/os, dzieci do 12 roku życia 30 zł/os + koszty transportu (rozliczane w dniu wyjazdu ok. 30 zł). Po tym terminie 70 zł/os, dzieci do 12 roku życia 50 zł/os. Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł

Płatność na konto Stowarzyszenia: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 

dane do przelewu: Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN, ul. Legnicka, 54-206 Wrocław

w tytule: wyjazd w Rudawy Janowickie – imię i nazwisko

Oświadczenia uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 10) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych.

W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.

Nordic Walking FAN Team

ADRES:

ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

KONTO BANKOWE:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław

nr konta:
41 1750 0012 0000 0000 3108 6701
Raiffeisen Bank Polska S.A.

8 + 5 =