Serdecznie zapraszamy na jedną z ostatnich wycieczek rowerowych tego sezonu. Zmieniamy nieco plany i zamiast na południe pojedziemy na północ od Wrocławia do Rudy Żmigrodzkiej, gdzie odbędzie się Święto Karpia. Startujemy o godz. 9.00 z CH Marino, a powrót do Wrocławia zaplanowany jest na godz. 18.00.

Z Wrocławia ruszymy w kierunku Krzyżanowic, następnie odbijemy na Psary i ścieżką wzdłuż krajowej „5” dotrzemy do Trzebnicy, tam po zmaganiach z Kocimi Górami chwilka przerwy. Dalej ruszymy przez Brzyków, Domanowice w kierunku Jamnika, po pokonaniu ok. 45 km dojedziemy na miejsce. W Rudzie Żmigrodzkiej odbędzie się kolejne edycja imprezy „Dni Karpia„, jak również Jarmark Lokalnych Producentów i Usługodawców z Doliny Baryczy. Podczas imprezy można odwiedzić stoiska gastronomiczne i skosztować m.in. karpia pod wieloma postaciami. Po wspólnym pikniku ruszamy rowerami do Żmigrodu, skąd już taborem kolejowym wracamy do Wrocławia.


DŁUGOŚĆ TRASY: 45 km + 10 km [do Żmigrodu]

TRASA: ZOBACZ 

UWAGA! Przed wyjazdem prosimy zapoznać się z regulaminem wycieczek rowerowych z FAN Bike Team. Przypominamy o zakazie zabierania na wyjazdy zwierząt


CENNIK

  • 15,00 zł – członkowie Stowarzyszenia
  • 20,00 zł – pozostałe osoby

W cenie: 

  • bilet PKP [uczestnik+rower]
  • opieka pilota

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

nr konta: 94 1750 0012 0000 0000 3108 6523

z dopiskiem „Święto Karpia” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.


UWAGA! Przed wycieczką należy sprawdzić stan swojego roweru!

Liczba osób jest ograniczona! Przewidujemy 15 miejsc, więc prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

ZAPISY:

e-mail: tour@fan.org.pl

tel.: 509 234 755