Korzystając z ostatnich uroków Polskiej Złotej Jesieni sekcja FAN Bike Team ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników dwóch kółek na wycieczkę rowerową w okolice Urazu i Zajączkowa. Wyjazd odbędzie się dnia 9.10.2016 r. (niedziela).

Termin: 9.10.2016 r. (niedziela), godzina 9:00, parking przy sklepie meblowym Bodzio (ul. Milenijna 2, obok stacji benzynowej BP)

Naszą wycieczkę rozpoczniemy wspólną jazdą w kierunku Wilkszyna, by po chwili dotrzeć do Prężyc, gdzie znajduje się pałac w stylu neogotyckim wzniesiony w latach 1840–1850. Po kilku fotkach kręcimy w stronę rozlewiska Odry, gdzie już drogą wodną przedostaniemy się na drugą stronę rzeki do Urazu. W tym uroczym miasteczku znajduje się malownicza marina turystyczna Port Uraz oraz ruiny zamku pochodzącego z XIII w. Po wizycie w tym urokliwym miejscu jedziemy wspólnie do Zajączkowa, gdzie czekać na nas będzie atrakcja w postaci ogniska. Prosimy zatem wyposażyć się w odpowiedni prowiant. Oczywiście w trakcie wycieczki oraz podczas wspólnego świętowania nie zabraknie dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej przygody pod okiem doświadczonego pilota-cyklisty!


DŁUGOŚĆ TRASY: ok. 45 km

UWAGA! Przed wyjazdem prosimy zapoznać się z regulaminem wycieczek rowerowych z FAN Bike Team. Przypominamy o zakazie zabierania na wyjazdy zwierząt

Trasa jest łatwa i przeznaczona dla każdego rowerzysty. Wycieczka poprowadzona jest głównie nawierzchnią asfaltową.


CENNIK

  • 7,00 zł – członkowie sekcji FAN Bike Team
  • 8,00 zł – członkowie pozostałych sekcji
  • 10,00 zł – pozostałe osoby 

W cenie: 

  • ognisko [jedzenie na ognisko we własnym zakresie]
  • opieka pilota
  • rejs przez Odrę [Prężyce – Uraz]

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

nr konta: 75 1750 0012 0000 0000 3108 6477

z dopiskiem „Zakończenie sezonu – rowery” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.


UWAGA! Przed wycieczką należy sprawdzić stan swojego roweru!

Liczba osób jest ograniczona! Przewidujemy 15 miejsc, więc prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

ZAPISY:

e-mail: tour@fan.org.pl

tel.: 501 158 301