Sekcja rowerowa FAN Bike Team zaprasza na kolejny wyjazd z cyklu wydarzeń „Członkowie dla Członków”. Tym razem do swojej propozycji zachęca Helena Bielecka.

31 lipca zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia na rekreacyjną wycieczkę rowerową do Środy Śląskiej. Zbiórka o godzinie 10:00 przy Centrum Kultury Zamek w Leśnicy.

Po zbiórce ruszamy wspólnie odkrywać malownicze tereny Ziemi Średzkiej.

Po pasjonującej wędrówce, z historią w tle, uliczkami Środy Śląskiej mamy niespodziankę dla uczestników wycieczki w postaci grilla, dlatego prosimy wyposażyć się w odpowiedni prowiant bądź pieniądze na jego zakup. Po zasłużonym odpoczynku ruszamy w podróż powrotną do Wrocławia. Opcje powrotu są dwie: taborem PKP (opłata we własnym zakresie) bądź rekreacyjnym tempem na rowerach. Tradycyjnie w trakcie wycieczki nie zabraknie przepięknych krajobrazów oraz dobrej zabawy w doborowym towarzystwie!


CHARAKTERYSTYKA: Trasa jest przeznaczona dla każdego rowerzysty. Trasa wycieczki w większości prowadzi asfaltowymi drogami, a częściowo polnymi duktami.

UWAGA! Przed wyjazdem prosimy zapoznać się z regulaminem wycieczek rowerowych z FAN Bike Team. Przypominamy o zakazie zabierania na wyjazdy zwierząt


Wyjazd jest bezpłatny i przeznaczony dla członków Stowarzyszenia.


UWAGA! Przed wycieczką należy sprawdzić stan swojego roweru!

Liczba osób jest ograniczona! Przewidujemy 15 miejsc, więc prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

ZAPISY:

e-mail: tour@fan.org.pl

tel.: 509 234 755