Sekcja rowerowa FAN Bike Team zaprasza na kolejny wyjazd z cyklu wydarzeń „Członkowie dla Członków”. Tym razem do swojej propozycji zachęca Ewa Ptak.

11 września zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia na rekreacyjną wycieczkę rowerową w okolice Radkowa. Zbiórka o godzinie 08:00 przy Bodzio (ul. Milenijna 2).

TERMIN: 11 września, godzina 08:00, Bodzio

Wyjazd rozpoczynamy z  Radkowa znad zalewu. Następnie:

  • przejazd do Bożanowa, kolejno do Broumowa  (zwiedzamy okolice tj. lotnisko szybowcowe, rynek, klasztor, w którym jest 6-a kopia całunu turyńskiego)
  • powrót przez Tłumaczów (do wyboru powrót do Radkowa albo przejazd do Wambierzyc bardzo urokliwą ściężką dla pielgrzymów)

UWAGA! Przed wyjazdem prosimy zapoznać się z regulaminem wycieczek rowerowych z FAN Bike Team. Przypominamy o zakazie zabierania na wyjazdy zwierząt.


Wyjazd przeznaczony jest dla członków Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN! Przejazd organizowany jest indywidualnie samochodami. Osoby posiadające samochód z możliwością przewozu rowerów prosimy przy zgłoszeniu o przekazanie informacji odnośnie dostępnych miejsc. Osoby bez samochodu prosimy o zgłoszenia na kontakt podany w ogłoszeniu.

Rozliczenie za przejazd jest we własnym zakresie z kierowcą.


UWAGA! Przed wycieczką należy sprawdzić stan swojego roweru!

Liczba osób jest ograniczona!

ZAPISY:

e-mail: tour@fan.org.pl

tel.: 509 234 755

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl