25 czerwca 2016 roku Klub Turystyki Rowerowej „RawTur” z Rawicza organizuje XVII edycję rajdu rowerowego „Rawicka setka”, nasza grupa miała okazję spotkać uczestników tego rajdu dwukrotnie w czasie ostatnich edycji. W tym roku zdecydowaliśmy dołączyć i organizujemy grupę z Wrocławia.

Chętni mogą zgłaszać chęć wyjazdu mailowo na adres: rowery@fan.org.pl

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Planujemy do Rawicza udać się pociągiem, obecnie czekamy na zmianę rozkładu jazdy by podać dokładną godzinę. Powrót po imprezie być może pociągiem być może częściowo rowerem. W przypadku większej liczby uczestników będziemy rozważali wyjazd busem.

W przypadku wersji kolejowej orientacyjna cena za bilet w jedną stronę z przewozem roweru wyniesie w granicach 20-26 zł.

Wpisowe za udział w rajdzie wynosi 35 zł, w ramach tej opłaty uczestnik otrzyma:

  • pamiątkową odznakę
  • woda, owoc, pieczywo
  • wspólny obiad

Oddznaka będzie dla pierwszych 80 zapisanych osób, zapisanie jest w momencie wpłaty środków. Osoby, które chcą jechać na ten rajd proszone są o zgłoszenie na maila: rowery@fan.org.pl.

WPŁATY NA KONTO:

Jerzy Skrzypczak, PKO BP nr 62 1020 3121 0000 6602 0016 9045

z dopiskiem: XVII Setka – Nazwisko Imię

Zachęcamy do przeczytania relacji z poprzednich edycji imprezy: 

  • XIII Rawicka Setka Rowerowa – TUTAJ
  • XVI Rawicka Setka Rowerowa

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl