Wszystkim chętnym przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich na rok 2016. W kolejnym roku czeka nas wiele nowych atrakcji – i tym razem każdy znajdzie coś dla siebie. Składki należy opłacić do końca stycznia 2016. Na koniec stycznia wszyscy aktualni członkowie zostaną zaproszenia na pierwsze spotkania organizacyjne.

Osoby, które chcą zostać członkiem Stowarzyszenia muszą złożyć akces w postaci deklaracji członkowskiej, a także określić do jakiej sekcji chcą przynależeć (dotyczy jedynie „nowych” członków). Po wybraniu odpowiedniej dla siebie sekcji i przyjęciu ich w poczet członków muszą dokonać opłaty wpisowego oraz składki członkowskiej.

 OPŁATA WPISOWA – 10 zł (dotyczy jedynie „nowych” członków)

  • opłata pokrywa:
    • wydanie karty członkowskiej – FAN Karta
    • pakiet członkowski [pakiet gadżetów m.in.: torba ekologiczna]

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia z dniem 24 października 2014 roku składki członkowskie do poszczególnych sekcji wynosić będą:

  • SKŁADKA: FAN

    • wysokość składki – 40 zł
SKŁADKI DO SEKCJI:
     
 

Klub Aktywnego Seniora

wysokość składki – 30 zł

 

WIĘCEJ 

     
 

FAN Tour Team

wysokość składki – 50 zł

 

WIĘCEJ 

  FAN Bike Team

wysokość składki – 40 zł

 

WIĘCEJ 

     

W przypadku gdy członek należy do kilku wtedy jego składka zawiera składkę do FAN + składkę do sekcji do których chce należeć. Przykładowo:

WPŁATY (UWAGA ZMIANA KONTA):

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

75 1750 0012 0000 0000 3108 6477

Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna

z dopiskiem w zależności od wybranej opcji „składka – nazwa sekcji” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.