TURNIEJ W KRĘGLE (11.10.2015)

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

I miejsce

325 pkt.

– drużyna z toru 4

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Wrocław – Fabryczna

Danuta Pastuszek

Ryszard Pastuszek

Jadwiga Śliwińska

Wojciech Ślusarek

Wiesława Ślusarek

II miejsce

293 pkt.

– drużyna z toru 2

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Wrocław – Fabryczna

Nosewicz Elżbieta

Matejek Janina

Kunecka Halina

Bukowska Irena

Śliwiński Jan

III miejsce

291 pkt.

– drużyna z toru 5

Zespół „RYSIE” Nowy Dwór

Irena Duda

Krakos Kazimierz

Falkowski Eugeniusz

Waldemar Gralak

Łoziński Ryszard

IV miejsce

281 pkt.

– drużyna z toru 1

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Wrocław – Fabryczna

Helena Grzybowska

Czesław Jeleniewski

Krystyna Barska

Mogilnicka Halina

Czesława Śliwińska

V miejsce

154 pkt.

– drużyna z toru 3

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Wrocław – Fabryczna

Wiesław Gawron

Stefania Basze

Halina Piwko

Andrzej Jabłoński

(Jadwiga Wardęga)

 

 

TURNIEJ W KRĘGLE INDYWIDUALNY (11.10.2015)

KLASYFIKACJA OGÓLNA

1

BERNARD NOWAK

125 pkt

2

ALFRED PONIEWAŻ

90 pkt

3

CZESŁAW JELENIEWSKI

82 pkt

4

HALINA KUNECKA

81 pkt

5

TADEUSZ CHMIELEWSKI

75 pkt

6

EDWARD PRAWDA

73 pkt

7

HELENA GRZYBOWSKA

72 pkt

8

STANISŁAW LABUT

68 pkt

9

BRONISŁAW DYKAS

67 pkt

10

ELŻBIETA NOSEWICZ

65 pkt

11

JANINA MATEJEK

64 pkt

12

IRENA DUDA

60 pkt

13

BOGDAN SURDYK

59 pkt

14

JAN ŚLIWIŃSKI

58 pkt

15

WIESŁAWA ŚLUSAREK

56 pkt

16

WALDEMAR GRALAK

55 pkt

17

RYSZARD PASTUSZEK

54 pkt

18

MAŁGORZATA MOGILSKA

53 pkt

19

EUGENIUSZ FALKOWSKI

50 pkt

20

IRENA BUKOWSKA

49 pkt

21

KAROL CZOPEK

48 pkt

22

ELŻBIETA SALAMON

47 pkt

23

BENON SZYCHOWIAK

46 pkt

24

BOGUMIŁA PRAWDA

44 pkt

25

KRYSTYNA BARSKA

44 pkt

26

ANDRZEJ KUBIAK

42 pkt

27

WOJCIECH ŚLUSAREK

40 pkt

28

JADWIGA ŚLIWIŃSKA

35 pkt

29

IWONA SZABARKIEWICZ

32 pkt

KLASYFIKACJA  – KOBIETY/ MĘŻCZYŹNI

KOBIETY

I miejsce

HALINA KUNECKA

81 pkt.

II miejsce

HELENA GRZYBOWSKA

72 pkt.

III miejsce

ELŻBIETA NOSEWICZ

65 pkt.

 

MĘŻCZYŹNI

I miejsce

BERNARD NOWAK

125 pkt.

II miejsce

ALFRED PONIEWAŻ

90 pkt.

III miejsce

CZESŁAW JELENIEWSKI

82 pkt.

 

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych “Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl