Podczas Wrocławskich Igrzysk Seniora, a dokładniej 4 października – w dniu kiedy zawodnicy będą startować w konkurencjach nordic walking, bieg, bieg na orientację,  będzie można dowiedzieć się naocznie czym jest Terapia Naczyniowa BEMER.

Fizykalna Terapia Naczyniowa BEMER powoduje radykalną poprawę odporności organizmu i jego regenerację, uruchamia mechanizmy konieczne do zachowania zdrowia na długie lata.

Terapia BEMER wpływa i wzmocnia fundament naszego zdrowia, jakim jest mikrokrążenie  kluczowy parametr decydujący o naszym zdrowiu, odpowiedzialny za prawidłową pracę i rozwój wszystkich komórek naszego ciała, odkryty dzięki badaniom prowadzonym przez ostatnie 15 lat w Instytucie Mikrokrążenia w Berlinie pod przewodnictwem Dr Rainera Klopp (autora pierwszego na świecie podręcznika medycznego o mikrokrążeniu). Jest to terapia bezpieczna – bez obaw o skutki uboczne, przedawkowanie, uzależnienie.

TERAPIA DLA CAŁEJ RODZINY !

Fizykalna Terapia Naczyniowa BEMER to najskuteczniejsza i jednocześnie najlepiej przebadana fizykalna terapia na świecie.