DOSKONALENIE PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

 

 Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

UWAGA!

Cykl doskonalenia pływania będzie odbywać się w systemie kwartalnym, co oznacza, że należy zapisywać się na konkretny kwartał. Aby grupa została uruchomiona, musi zebrać się grupa 8 osób (na każdy kwartał!).

W kolejnych miesiącach poziomy będą kontynuowane.

Grupy:

  • wtorek, godzina 18:00 – 19:00 [1 grupa]

miejsce: Wrocławskie Centrum Spa [ul.Teatralna 10-12]

rozpoczęcie zajęć: 01 września 2015

Cena obejmująca cykl 12 zajęć:

  • 360 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 370 zł – dla pozostałych osób

UWAGA! Nie ma możliwości zapisywania się na pojedyncze zajęcia!

Uwaga! Czas trwania zajęć z doskonalenia pływania – 60 min!

Uwaga! Kursant powinien zapewnić sobie do użytku własnego: klapki, okularki, czepek, strój pływacki oraz ręcznik.


ZAPISY:
tel.: 501 158 301