Coraz większymi krokami zbliżają się Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking! Już 14 czerwca 2014 roku w okolicach Hali Stulecia zbiorą się wszyscy entuzjaści spacerów z kijami. Zmierzą się oni z kilkukilometrowymi trasami, prowadzącymi ścieżkami Parku Szczytnickiego oraz wokół urokliwej Pergoli.

Pierwsi zawodnicy wystartują o godzinie 11:00 – będzie to dystans profi, liczący 11 km. O godzinie 13:20 swoją zabawę zaczną przedszkolaki, natomiast dystans rekreacji rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie liczył 4400m.

Wszystkich, którzy chcą jeszcze dołączyć do zabawy, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking. Warto się pospieszyć, ponieważ zapisy przyjmowane są tylko do środy 11 czerwca. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wspaniałą atmosferę rywalizacji, a w powietrzu unosić się będzie duch sportowej walki!

W czasie tegorocznych Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking, poza kategoriami dla dorosłych, odbędzie się także Marsz Przedszkolaka. Będzie to niemała atrakcja, ponieważ udział w nim weźmie 100 dzieci w wieku do 6 lat. Trasa liczyć będzie 500 metrów i przebiegnie wokół Pergoli przy wrocławskiej Hali Stulecia. Start zaplanowany jest na godzinę 13:20. Każdy mały zawodnik otrzyma pamiątkową koszulkę, a po ukończeniu marszu również medal, będący uhonorowaniem jego wysiłku i wkładu w promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia wśród najmłodszych. Poza zawodami na dzieci czeka szereg innych atrakcji, między innymi pokazy na scenie oraz specjalna strefa przygotowana z myślą o naszych małych pociechach. Mamy nadzieję, że poprzez taką formę aktywności wraz z najmłodszymi stworzymy wspaniałą atmosferę zabawy!

Więcej informacji o zawodach i zapisach na stronie:

www.mistrzostwawroclawia.pl