25 maja Klub Aktywnego Seniora zaprasza na warsztaty taneczne, które odbędą się w szkole tańca Al-Mara. Tego dnia na uczestników czeka przygoda z tańcem, podczas której instruktor pokaże podstawowe kroki. Zapraszamy do udziału!

Szkoła tańca Al-Mara przygotowała specjalną ofertę dla seniorów. Ruch to zdrowie, taniec daje radość i pozwala miło spędzić czas. Dlatego otworzyliśmy kursy tańca dla osób dojrzałych.

Prowadzimy zajęcia w parach (taniec towarzyski, salsa, taniec użytkowy), jak również zajęcia solo (salsa latino mix, taniec towarzyski solo, zumba gold).

Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć. Nie trzeba posiadać żadnych nadzwyczjnych umiejętności ani żadnego doświadczenia tanecznego. Zajęcia taneczne pozwalają polepszyć formę fizyczną, przynoszą rozluźnienie i dodają energii. Są doskonałym sposobem na utrzymanie zwinności i mają dobroczynny wpływ na nastawienie psychiczne.

Coraz więcej aktywnych seniorów naprawdę chce tańczyć. Największą popularnością cieszą się tańce latynoamerykańskie, salsa, ale również taniec brzucha. Okazuje się więc, że dynamiczne latynoskie ruchy nie są tylko domeną młodych. Seniorzy radzą sobie równie dobrze jak ich młodsi koledzy.

Zajęcia taneczne są doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Dla wielu seniorów taniec staje się hobby i pomysłem na życie.

www.al-mara.pl

Termin: 25 maja 2014

Godzina: 16:00

Miejsce: Szkoła tańca al-mara  [ul. Ofiar Oświęcimskich 19 (boczna ulicy Świdnickiej]

Cena: Zajęcia są darmowe [pierwszeństwo mają osoby, które uczęszczają na inne zajęcia organizowane przez Klub Aktywnego Seniora]

Liczba miejsc: 20

ZAPISY:

Małgorzata Kubiszewska