Zapraszamy naszych członków na majówkę do Kiełczowa.  Będziemy się bawić ze stowarzyszeniem z Kiełczowa – W Kobiecym Kręgu. Majówka będzie miała miejsce 24 maja 2014 r. Ponieważ impreza ma charakter plenerowy, odbędzie się tylko wtedy, gdy będą sprzyjające warunki pogodowe. W przeciwnym wypadku zostanie przeniesiona na czerwiec.

Zasady uczestnictwa:

  1. Strój majówkowy – odpowiednie nakrycie głowy: kapelusz, chustka.
  2. Zaopatrzenie we własnym zakresie w wiktuały majówkowe (jedzenie i napitki)
  3. Wskazane jest, aby ww. produkty przynieść w koszu piknikowym. 
  4. Ponieważ na miejscu piknikowym nie ma ławek, należy wziąć ze sobą koc.
  5. Jedziemy na miejsce komunikacją miejską. Jeśli ktoś wybiera się samochodem, prosimy o powiadomienie o tym organizatorów.

Wyjazd z przystanku na Pl. Grunwaldzkim (naprzeciw Uniwersytetu Przyrodniczego, nie na Rondzie) o godz. 1045 autobusem nr 911 (autobus jedzie około 20 min.). Spotykamy się 15 min. przed odjazdem, czyli o 1030.  Autobusy odjeżdżają co godzinę (to informacja dla ewentualnych spóźnialskich).

Wysiadamy na ul. Wilczyckiej na przystanku Kiełczów – Osiedle. Tam czeka na nas koleżanka Teresa Smaga z Kobiecego Kręgu, która poprowadzi nas na łąkę, na której odbędzie się cała impreza (oddalona ok. 300 metrów od przystanku). Łąka jest częściowo porośnięta drzewami więc będzie można przy słonecznej pogodzie skorzystać z cienie. Ma też bezpośredni dostęp do rzeki Widawy (jest możliwość kąpieli). 

Majówka ma charakter integracyjny, nie przewidujemy realizacji żadnego programu. Mamy się dobrze bawić!

Uwaga! Spotkanie integracyjne przewidziane jest wyłącznie dla członków Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN!

W przypadku złej pogody, informacja o odwołaniu spotkania pojawi się na stronie www.fan.org.pl.

Ewentualną informację o odwołaniu można uzyskać pod numerem telefonu:

tel.: 71 797 60 80

e-mail: biuro@fan.org.pl