Serdecznie zapraszamy na kolejną wycieczkę rowerową z sekcją FAN Bike Team. Tym razem za cel wyprawy obieramy wieżę widokową w Kotowicach. Wycieczka odbędzie się 27 kwietnia 2014 r. (niedziela). Zbiórka uczestników wycieczki odbędzie się o godz. 9:00 przy Rondzie Reagana (pod kawiarnią Starbucks).


UWAGA! Brak miejsc, przyjmujemy już tylko na listę rezerwową.


Trasa wycieczki przebiega wzdłuż Rowerowego Szlaku Odry, gdzie będziemy m.in. podziwiać nieskalaną ludzką ręką naturę. Wieżę można uznać za najoryginalniejszy obiekt turystyczny, jaki powstał w ostatnich latach w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Wieża ma wysokość ok. 40 metrów, a na jej szczyt prowadzi 221 schodów. Widać z niej ciekawą panoramę terenów przyrodniczych Natura 2000 – gminy Siechnice, gminy Czernica oraz Wrocławia. Przy dobrej pogodzie podziwiać można piękną panoramę aglomeracji wrocławskiej i dużej części Dolnego Śląska, w tym Masyw Ślęży. Po wizualnych atrakcjach przewidujemy grilla, więc prosimy wyposażyć się w odpowiedni prowiant. Tradycyjnie w trakcie wycieczki nie zabraknie przepięknych krajobrazów oraz dobrej zabawy w doborowym towarzystwie! Serdecznie zachęcamy do wspólnej przygody pod okiem doświadczonego pilota-cyklisty!

Przewidywana długość trasy ok. 45 km.

Uwaga! Zakazuje się zabierania zwierząt!

Uwaga! Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu bądź pieniędzy na małe co nieco.

Uwaga! przed wycieczką należy sprawdzić stan swojego roweru!

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie udziału w wycieczce na maila: tour@fan.org.pl. Na wyjazd nie będą przyjmowane osoby niezapisane! Każda osoba dostanie odpowiedź zwrotną z informacją o udziale w wycieczce!

Trasa jest łatwa i przeznaczona dla każdego rowerzysty.

Godzina zbiórki – godz. 9:00 przy Rondzie Reagana (pod kawiarnią Starbucks)

Wycieczka jest darmowa, ale liczba osób jest ograniczona! Przewidujemy 12 miejsc, więc prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

ZAPISY:

Agata Brylewska

e-mail: tour@fan.org.pl

tel.: 509 234 755

 

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl