24 lutego Klub Aktywnego Seniora obchodził swoje 4 urodziny. Na uroczystość przybyło 119 Seniorów oraz zaproszeni goście.  Tego dnia na wszystkich czekało wiele atrakcji.

Po otwarciu nastąpiła krótka prezentacja dr Walentyny Wnuk, która zachęcała Seniorów do aktywności. Na scenie nie zabrakło również Kierownika Wrocławskiego Centrum Seniora Roberta Pawliszko, który złożył wszystkim życzenia z okazji wspólnego święta.

Na spotkaniu nie zabrakło również części artystycznej. Pokaz zaczął się od tańca brzucha w wykonaniu tancerek ze szkoły Al-Mara. Na scenie nie zabrakło między innymi założycielki grupy –  Małgorzaty „Yanarim” Zujewicz – Pawlak [tancerka, choreograf, reżyser, wieloletnia instruktorka arabskiego tańca brzucha we wrocławskich szkołach tańca, założycielka pierwszej we Wrocławiu Szkoły Tańca Orientalnego, II Wicemistrzyni Polski w kategorii Belly Dance Show 2012].

W kolejnej części członkini Klubu Aktywnego Seniora – Józefa Wojciechowska, wyrecytowała 2 wiersze, którymi przeniosła wszystkich w świat poezji.

Kolejno swoje zdolności zaprezentowali Seniorzy, którzy od kilku lat uczęszczają na zajęcia taneczne do szkoły tańca Al-Mara. W programie były między innymi pokazy solowe oraz grupowe. Seniorzy swoim tańcem zachwycili wszystkich zebranych i zachęcili do uczestnictwa w zajęciach.

Na spotkaniu omówiona została również rola ćwiczeń pamięci, która omówiona została przez trenerkę Barbarę Maniak.

Wszystkim obecnym dziękujemy za spotkanie i wspólne świętowanie 4 urodzin Klubu Aktywnego Seniora.

GALERIA