Zajęcia rozpoczną się już od stycznia 2013! Zajęcia na basenie odbywać się będą na terenie Wrocławskiego Centrum Spa. Mamy dla Państwa ciekawe propozycje. Wśród nich m.in.: doskonalenie pływania oraz aqua gymstick. Uwaga! Wolne miejsca!

Oferowane zajęcia są w różnych przypadkach dostępne w formie karnetu lub pojedynczych zajęć. Prosimy o szybkie zgłaszanie tak by można ew. uruchomić dodatkowe grupy. Ilość miejsc OGRANICZONA prosimy o zapisywanie się!


Przed zapisaniem i zgłoszeniem prosimy się o zapoznanie z regulaminem zajęć organizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN, regulamin wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2011 rokuREGULAMIN ZAJĘĆ

Informujemy, iż w przypadku zajęć we Wrocławskim Parku Wodnym obowiązuje również regulamin wewnętrzny Parku Wodnego, można się z nim zapoznać na stronie Wrocławskiego Parku WodnegoREGULAMIN WROCŁAWSKIEGO CENTRUM SPA


PŁYWANE REKREACYJNE – serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach dla osób umiejących pływać. Uwaga! Zajęcia są bez Instruktora (jest to samodzielne pływanie na torze!)!

KIEDY: czwartki, godzina 16:00 – 17:00

TERMIN ZAPISÓW: do 12 dnia w w każdym miesiącu

UWAGA! Wolne miejsca:

  • czwartek – 2 wolne miejsca

SZCZEGÓŁY

 


 

DOSKONALENIE PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa.

Zajęcia rozpoczną się od września.

SZCZEGÓŁY


AQUA AEROBIK – jest to precyzyjnie opracowany i przygotowany program zajęć w wodzie. to kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej i umiejętności pływania. Zajęcia w wodzie są połączeniem aerobiku, elementów pływania oraz ćwiczeń siłowych. Niezwykłymi zaletami wyróżniającymi aqua aerobic są mało doceniane właściwości środowiska wodnego (tj. ciśnienie hydrostatyczne, gęstość wody, siła wyporu), dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bardzo efektywnego, a przy tym niezwykle bezpiecznego treningu w wodzie.

KIEDY: poniedziałki o godz. 18:15, wtorki o godz. 19:15;

TERMIN ZAPISÓW: do 5 dnia każdego miesiąca (zapisy na następny miesiąc) bądź do wyczerpania miejsc

Zajęcia rozpoczynamy już od sierpnia!

Wolne miejsca:

  • poniedziałek – 4 miejsca
  • wtorek – 4 miejsca

 


 ZAPISY:
e-mail: fan.baseny@gmail.com
tel.: 71 797 60 80

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl