Serdecznie zapraszamy na  wyjście kulturalne, które odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty. Na film „Kapitan Phillips” zapraszamy 9 grudnia na godzinę 17:00. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kapitan Phillips

Opis:

Wielowarstwowa opowieść, dokumentująca wydarzenia z 2009 roku – porwanie przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Film skupia się na relacji dowodzącego Alabamą kapitana Richarda Phillipsa (Tom Hanks) oraz stojącego na czele szajki piratów Somalijczyka Muse’a (Barkhad Abdi), który po przejęciu kontroli nad nieuzbrojonym statkiem bierze załogę jednostki jako zakładników. Kiedy emocje sięgną zenitu, Phillips i Muse nieuchronnie znajdą się na kursie kolizyjnym. Ich konfrontacja ujawnia jaskrawe podziały między tymi, którzy są częścią przynoszącego krociowe zyski międzynarodowego handlu, a tymi, którzy pozostają poza nim i w desperacji uciekają się do ekstremalnych środków i posunięć.

http://www.kinonh.pl

Termin: 09.12.2013r.

Godzina: 17.00

Godzina zbiórki: 16:40

Miejsce: Kino Nowe Horyzonty [ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21]

Ilość miejsc: 30

Cena: 

  • 8 zł -członkowie Klubu Aktywnego Seniora
  • 11 zł – pozostali

Termin zapisów oraz wpłat: do 06.12.2013 [DO TEGO DNIA NALEŻY OPŁACIĆ BILET!]

UWAGA! Opłatę za bilet należy wpłacić w terminie 3 dni od potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. W przypadku braku wpłaty dana osoba zostanie skreślona z listy uczestników.

ZAPISY:

Kasia Moskal

WPŁATY: osobiście w biurze bądź na zajęciach Klubu Aktywnego Seniora