NW to skrót, który ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularny wśród osób szukających swojego sposobu na sportowe urozmaicenie życia, chodzi oczywiście o Nordic Walking. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kategorii NW w ramach O-Games.

Połączenie Nordic Walking i biegu na orientację wydaje się być rzeczą naturalną, obydwa sporty mają swoje korzenie w krajach skandynawskich, są blisko związane ze środowiskiem naturalnym i przede wszystkim są skierowane do każdego bez względu na wiek i prezentowana formę. DLATEGO TEŻ ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZAPROPONOWAĆ WAM TAKĄ FORMĘ AKTYWNOŚCI!

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN to organizacja, która wiedzie prym w promowaniu rekreacji z kijkami we Wrocławiu, organizator sztandarowej imprezy w NW na terenie miasta: Mistrzostw Wrocławia. To właśnie z tą organizacją współpracujemy przy promocji oraz przeprowadzeniu kategorii Nordic Walking w ramach O-Games. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami uda nam się z sukcesem połączyć te dwie dyscypliny sportu.

ZAPOZNAJ SIĘ Z BIULETYNEM

www.o-games.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONTAKT