Sekcja FAN TOUR TEAM wita wszystkich rowerzystów po zimowej przerwie. Serdecznie zapraszamy na wspólną wycieczkę rowerową z FANem. Wycieczka odbędzie się 13 kwietnia 2013 r. Tym razem za kurs obieramy tereny na północny-zachód od Wrocławia w zasięgu rozległych wód Widawy i Odry.  Serdecznie zachęcamy do wspólnej przygody pod okiem doświadczonego pilota-cyklisty 🙂

Tradycyjnie startujemy z Ronda Reagana (zbiórka pod kawiarnią Starbucks) o godz. 9:00 (czekamy na spóźnialskich 10 min.), a następnie wzdłuż Odry kierujemy się do urokliwej miejscowości Uraz. Na miejscu są do zobaczenia m. in. ruiny zamku z XIII w. oraz port rzeczny w Urazie. Na terenie portu w Urazie odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego (wraz z uroczystym podniesieniem bandery) i zostaną rozegrane regaty.

Po wizycie w Urazie kierujemy się wzdłuż Odry do Brzegu Dolnego, gdzie również nie brakuje atrakcji. A są nimi m. in. barokowy pałac wraz z okalającym go malowniczym parkiem, kapliczka Św. Jadwigi Śląskiej, jak również przeprawa promowa przez Odrę.

Po zwiedzaniu i zasłużonym odpoczynku jedziemy wspólnie na stację PKP, skąd już taborem kolejowym docieramy do centrum Wrocławia. Tradycyjnie w trakcie wycieczki nie zabraknie przepięknych krajobrazów oraz dobrej zabawy w doborowym towarzystwie !

Przewidywana długość trasy ok. 45 km.

Uwaga! Zakazuje się zabierania zwierząt!

Uwaga! Prosimy o zabranie ze sobą pieniędzy na zakup biletu PKP.

Przydatne również będzie solidne śniadanie oraz woda do picia.

Uwaga! przed wycieczką należy sprawdzić stan swojego roweru!

Trasa jest przeznaczona dla średnio zaawansowanych rowerzystów.

Godzina zbiórkiRondo Reagana o godz. 9:00.

Wycieczka jest darmowa, ale liczba osób jest ograniczona! Przewidujemy 12 miejsc, więc prosimy nie czekać do ostatniej chwili.

ZAPISY:

Agata Brylewska

e-mail: tour@fan.org.pl

tel.: 509 234 755