6 marca odbyły się trzecie urodziny Klubu Aktywnego Seniora. Już na początku wydarzenia organizatorów zaskoczyła liczba przybyłych osób. Na spotkanie przybyło blisko 150 osób. Byli to członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN oraz zaproszeni goście. Nie zabrakło również licznej grupy osób, która ze Stowarzyszeniem nie miała styczności i przybyła po więcej informacji.

Impreza rozpoczęła się uroczystym otwarciem przez kierownika Wrocławskiego Centrum Seniora Roberta Pawliszko oraz Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN Marcina Spitalniaka. Po przywitaniu przyszedł czas na trochę historii. Podsumowana została dotychczasowa działalność Stowarzyszenia oraz Klubu Aktywnego Seniora podparta licznymi zdjęciami oraz statystykami.

W dalszej części nastąpił cudowny pokaz tańca w wykonaniu członków  i sympatyków Klubu. Grupę prowadzi Andrzej Pawlak (instruktor w szkole tańca AL-Mara). Seniorzy wzbudzili wielki podziw wśród zgromadzonych. Dodatkowo porwali tłum z ostatnich rzędów do wspólnej zabawy. Na uroczystości nie mogło zabraknąć słodkiej przyjemności – okolicznościowego tortu. Dla gości przygotowano również catering. W dalszej części wystąpiła grupa prezentująca śpiew operowy pod przewodnictwem Hanny Celejewskiej, członkini Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN.

Nie zabrakło również przedstawienia nowego projektu Stowarzyszenia, który otrzymał dotację z Gminy Wrocław. Wszystkie informacje dotyczące projektu znajdą Państwo na stronie www.fan.org.pl. 

 Wszystkim zgromadzonym dziękujemy za wspólne obchodzenie trzecich urodzin Klubu Aktywnego Seniora. Dziękujemy partnerom, sponsorom oraz osobom, które dały swoją cegiełkę w postaci pracy przy przygotowaniach. Zachęcamy do oglądania zdjęć na GALERII.

 

 

 

KOORDYNATOR PROJEKTU: Katarzyna Moskal

e-mail: kasia.moskal@fan.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel: +48 501 158 301

Do zadań koordynatora należy:

  • kontakt z uczestnikami projektu
  • planowanie zajęć
  • organizacja rekrutacji i zapisów