Bezpłatne szkolenie z funduszy Unii Europejskiej dla osób 50-64 lata, zatrudnionych na umowę o pracę lub prowadzących własną działalność. Zajęcia będą odbywać się w centrum Wrocławia niedaleko pl. Jana Pawła II, w soboty i niedziele przez trzy miesiące, pierwsze zajęcia już za dwa tygodnie, w marcu.

Między zajęciami przerwa na ciepły posiłek, zapewnione materiały szkoleniowe, uczestniczący w projekcie uzyskają certyfikat z zajęć językowych. Uczestnicy po odbyciu trzymiesięcznego szkolenia mogą samodzielnie stworzyć plakat z grafiką, ulotki, założyć własną stronę internetową oraz poznać w języku angielskim słownictwo biznesowe. Grafika komputerowa obejmuje podstawy CorelDraw i Photoshop. Język angielski obejmuje szkolenie ogólne połączone z elementami języka biznesowego, praktyczne aspekty posługiwania się językiem w relacjach biznesowych.

Należy wypełnić formularze i wybrane oświadczenia od 01 do 09, informacje są w regulaminie. Dla chętnych – test językowy dla średnio zaawansowanych (obowiązuje tylko osoby, które chcą uczyć się na poziomie powyżej A1).

Kontakt: Grażyna Barska, wcs.gbarska@gmail.com  tel.: 510 33 79 56.

Informacje, jak wypełnić dokumenty: Krzysztof Baj, tel.: 519 309 654.