W tym roku z uwagi na organizowany w Jakuszycach Bieg Piastów 2 marca zachęcamy wszystkich do wyjazdu i sprawdzenia tras na Jamrozowej Polanie. Co w niej jest takiego kuszącego – to właśnie tam trenują ostatnie medalistki Mistrzostw Świata w biathlonie Krystyna Pałka i Monika Hojnisz.

Jamrozowa Polana zlokalizowana jest w pobliżu miejscowości Duszniki Zdrój. Znajdują się tam jedyne w Polsce sztucznie oświetlone trasy biegowe w Polsce. Możemy skorzystać z jednej z wielu tras. Zaletą ośrodka jest możliwość wyboru tras w zależności od możliwości i kondycji. Znajdują się tu pętle od 1 km do 12,5 km, jedna z tras nazwana jest trasą Tomasza Sikory, naszego najlepszego biathlonisty. Na terenie ośrodka znajduje się restauracja, w której mogą Państwo napić się i odpocząć.

Więcej na temat tras można poczytać: www.biegowki.duszniki.pl

Prosimy bardzo o zapisywanie się, posiłek tym razem będzie na koniec w Zieleńcu, do którego dojadą Państwo autokarem.

Osoby, które chcą spróbować sił na podejściu w Zieleńcu, udadzą się tam z grupą zaawansowaną. Zaczniemy trasę od przejścia granicznego Cihalka i udamy się w kierunku Masarykovej Chaty, później przez Orlice wrócimy do Zieleńca na obiad.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku wpłaty w ciągu 3 dni, organizator ma prawo do skreślenia z listy uczestników. Cena wyjazdu podobnie jak ma to miejsce do Jakuszyc. W przypadku zebrania się grupy początkującej będzie wynajęty instruktor.

HARMONOGRAM – TUTAJ  CENNIK – TUTAJ

UWAGA! Wszystkie szczegóły dotyczące zasad zapisów są dostępne w REGULAMINIE.

ZAPISY:

Agata Brylewska

  • e-mail: tour@fan.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • tel.: +48 509 234 755

Wpłaty należy wpłacać na konto naszego Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027 z dopiskiem: „Narty biegowe – data wyjazdu” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta. 

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

miejsce zbiórki – Dworzec Świebodzki – z uwagi na remont w okolicach Dworca Świebodzkiego autokar podstawiany będzie w wysepce ok. 100 m za Dworcem (ul. Robotnicza) w kierunku lotniska.

godzina zbiórki: 6.40 – prosimy o wcześniejsze stawienie się, ponieważ o 6.50 chcielibyśmy już ruszyć (po załatwieniu wszelkich formalności).

orientacyjny plan wyjazdów:

  • 6.50 – wyjazd
  • ok. 9.30 – przyjazd
  • 10.00-15 – wyjście na trasy
  • 10.15 – ok. 15.30 – czas spędzany na trasach
  • ok. 12.30 – posiłek (w przypadku wyjazdów do Zieleńca i na Jamrozową Polanę posiłek przewidziany jest na koniec)
  • powrót do autokaru – możliwość powrotu tą samą trasą (5 km) lub nieco trudniejszą i dłuższą.
  • pomiędzy 16.00 a 16.15 – powrót do autokaru, zdanie sprzętu i wyjazd
  • ok. 19.00 – przyjazd do Wrocławia

PLAN WYJAZDU JEST ORIENTACYJNY I MOŻE ULEC NIECO ZMIANIE PRZY POSZCZEGÓLNYCH WYJAZDACH!

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w czasie wyjazdu. Organizator posiada ubezpieczenie OC.