DOSKONALENIE PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

W związku z zapytaniami i waszymi propozycjami przygotowaliśmy wspólnie z Wrocławskim Parkiem Wodnym ofertę doskonalenia pływania.

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

UWAGA!

Cykl doskonalenia pływania będzie odbywać się w systemie kwartalnym, co oznacza, że należy zapisywać się na konkretny kwartał. Aby grupa została uruchomiona, musi zebrać się grupa 8 osób (na każdy kwartał!).

Grupy będą różniły się poziomami!

W kolejnych miesiącach poziomy będą kontynuowane.


miejsce: Wrocławski Park Wodny

Cena obejmująca cykl 16 zajęć*:

  • 260 zł – dla członków sekcji FAN Water Team
  • 270 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 300 zł – dla posiadaczy karty Benefit
  • 330 zł – dla pozostałych osób

* – przy płatności do 10 miesiąca poprzedzającego RABAT

O szczegóły rabatu zapytaj przy zgłoszeniu!

UWAGA! Nie ma możliwości zapisywania się na pojedyncze zajęcia!

Uwaga! Czas trwania zajęć z doskonalenia pływania – 45 min!


ZAPISY:
tel.: 71 797 60 80

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl