AQUA AEROBIK – jest to precyzyjnie opracowany i przygotowany program zajęć w wodzie. to kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej i umiejętności pływania. Zajęcia w wodzie są połączeniem aerobiku, elementów pływania oraz ćwiczeń siłowych. Niezwykłymi zaletami wyróżniającymi aqua aerobic są mało doceniane właściwości środowiska wodnego (tj. ciśnienie hydrostatyczne, gęstość wody, siła wyporu), dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bardzo efektywnego, a przy tym niezwykle bezpiecznego treningu w wodzie.

 

Dzięki powyższym właściwościom wody, zajęcia aqua aerobik charakteryzują się najniższym poziomem obciążenia stawów kręgosłupa oraz układu kostno-więzadłowego wśród wszystkich innych rodzajów aerobiku. W związku z czym aerobik w wodzie polecany jest również osobom, które ze względów zdrowotnych nie mogą uczestniczyć w tradycyjnych formach zajęć ruchowych na lądzie.

Regularne ćwiczenia powodują:

  • poprawia siłę mięśni i ich wytrzymałość
  • poprawia bilans mięśniowy i postawę ciała
  • poprawia metabolizm i krążenie krwi
  • zwiększa giętkość i ruchomość w stawach
  • poprawia równowagę i koordynację ruchową

Cykl treningowy trwać będzie 4 zajęcia odbywające się w cyklu miesięcznym. W przypadku Aqua Aerobic można skorzystać z pojedynczych zajęć (w przypadku wolnych miejsc). W przypadku dużego zainteresowania zostaną uruchomione kolejne grupy.

miejsce: Wrocławskie Centrum Spa

Cena obejmująca cykl 4 zajęć*:

  • 90 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 100 zł – dla pozostałych osób

* – przy płatności do 10 miesiąca poprzedzającego RABAT

O szczegóły rabatu zapytaj przy zgłoszeniu!

Cena pojedynczych zajęć: 28 zł

Cena dla posiadaczy karty MULTISPORT, FITPROFIT – darmowe.


ZAPISY:
tel.: 71 797 60 80