W ramach kolejnej edycji Dni Seniora we Wrocławiu nasze Stowarzyszenie wspólnie z koordynatorem obchodów Wrocławskim Centrum Seniora organizuje I Wrocławski Bieg Seniora i Marsz Nordic Walking. Impreza organizowana jest pod patronatem Wrocławskiej Rady Seniorów.

TERMIN: 30 września 2012, g. 15.00Nasze Stowarzyszenie będzie organizatorem w ramach Dni Seniora – Wrocław 2012 mistrzostw seniorów w biegach oraz marszu z kijkami Nordic Walking. Uczestnicy pobiegną w trzech kategoriach wiekowych, klasyfikacja będzie zarówno pań jak i panów.

Rywalizacja toczyć się będzie na dystansie ok. 3 km po trasie w Parku Zachodnim przylegającym do Hali Orbita. Uczestnicy I Wrocławskiego Biegu Seniora i Marszu Nordic Walking będą mogli sprawdzić się w klasyfikacjach wiekowych:

  • 50-59 lat
  • 60-69 lat
  • 70+ (bez ograniczeń) 

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach oraz zapoznaniu się z regulaminem. Udział w zawodach jest bezpłatny, dla najlepszych czekają nagrody. Każdy z uczestników otrzyma koszulkę „AKTYWNY SENIOR„.

I Wrocławski Bieg Seniora to doskonała okazja do sprawdzenia swojej kondycji, a także zmobilizowania się do aktywności fizycznej. Na najszybszych seniorów czekają nagrody – m.in. weekendowe wyjazdy do Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich.

Ramowy Program Zawodów:

  • 14.00 – rejestracja zawodników w biurze zawodów [Hala Orbita]
  • 14:50 – zamknięcie biura zawodów
  • 15:00 – start pierwszej grupy, kolejne startować będą w określonych przez sędziego odstępach czasowych
  • 16:00 – zamknięcie trasy
  • 16:15 – ogłoszenie wyników i rozdanie pucharów i nagród zwycięzcom

termin: 30 września (niedziela), godz. 14.00-17.00

miejsce: Park Zachodni, obok Hali Orbita

ZAPISY:

biuro Stowarzyszenia:

ul. Ignuta 115 Wrocław [osiedle Kozanów] lub mailowo zawody@fan.org.pl

DEKLARACJA UCZESTNIKA: POBIERZ

INFORMACJE:

Marcin Spitalniak

tel.: +48 501 158 201