Wszystkich miłośników spacerów Nordic Walking, którzy chcą poprawić swoją kondycję zapraszamy na zajęcia Nordic Gymstick. Gymstick jest wszechstronnym oraz skutecznym przyborem gimnastyczno-rehabilitacyjnym o bardzo szerokich zastosowaniach. Uwaga! 16 i 30 sierpnia odbędą się pokazowe zajęcia!

Terminy zajęć:

16 sierpnia – godzina 19:00, Park Kozanowski [ZAJĘCIA POKAZOWE dla Seniorów – DARMOWE!]

30 sierpnia – godzina 19:00, Park Kozanowski [ZAJĘCIA POKAZOWE dla pozostałych – DARMOWE!]

Regularne ćwiczenia z zastosowaniem Gymstick przynoszą doskonałe efekty w postaci:

  • przyrostu masy mięśniowej,
  • zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni,
  • zwiększenia ruchomości w stawach,
  • poprawy kondycji i koordynacji.

Gymstick zaprojektowany został dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej.

Podstawowe zalety Gymstick

przybór fitness, mający wiele zastosowań, dzięki któremu można poprawić m.in. kondycję fizyczną, gibkość, koordynację, siłę oraz wytrzymałość mięśni.

Treningi Gymstick są łatwo dostępną, skuteczną oraz prostą formą ćwiczeń zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Gymstick jest dobrym sposobem zapobiegania powstawania zwiększonego napięcia mięśniowego. Pozwala na łatwe jego rozładowanie oraz zmniejszenie stresów towarzyszących na co dzień. Treningi za pomocą Gymstick poprawiają krążenie krwi w mięśniach, ruchomość kręgosłupa i stawów, oraz wpływają na  poprawę szybkości przekazywania impulsu nerwowego do mięśnia.

Ćwiczenia Gymstick są bardzo skuteczne, ponieważ nie skupiają się tylko na dużych grupach mięśni naszego ciała, ale także na tak zwanych mięśniach posturalnych, pozwalają utrzymać prawidłową postawę ciała, uczą jak ją kontrolować a także jak poprawić koordynacją mięśniową, szybkość reakcji i równowagę.

Treningi Gymstick są świetnym sposobem polepszenia bilansu mięśniowego ciała poprzez rozciąganie napiętych mięśni przy jednoczesnym wzmacnianiu ich słabych partii.

Używanie Gymstick czyni trening fitness bardziej kompletnym, ponieważ rozwija ciało w sposób bardziej zróżnicowany niż to można osiągnąć, stosując powszechnie znane ćwiczenia i urządzenia dostępne w większości klubów fitness.

 

 

ZAPISY:

Katarzyny Moskal

tel.: 501 158 301,

e-mail: nordicwalking@fan.org.pl