Serdecznie zapraszamy na  wyjście kulturalne do Centrum Sztuki Impart. W maju mamy do zaproponowania „Leningrad”.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Leningrad

Dedykowany grupie Siergieja Sznurowa spektakl udowadnia, że Leningrad to styl życia: forma błogosławionej dekadencji. Sznurów, lider kultowej „Grupirowki Leningrad”, lubi powtarzać, że jego ociekające alkoholem i pokąsane wulgaryzmami piosenki to „nowy hymn świętej Rosji”. Jest w tej muzyce anarchia i brud podrasowane wpadającą w ucho melodią. Sznurów i jego kompani dzielą się żądzą zabawy do upadłego, złością i radością, zamętem i bzdurą. Czy można powtórzyć ten efekt bez ich udziału? Ano można. We wrocławskim Teatrze Piosenki dziwny humbug „Leningrad”. To nie
koncert typowego tribute band, propozycja tylko dla fanów zespołu, ale spektakl pełen punkowej energii, muzyczna opowieść o przeklętej, pianej Rosji i kolejnym straconym pokoleniu. Reżyser Łukasz Czuj założył, że podglądamy wspólne pijackie muzykowanie grupy przyjaciół. W zapuszczonym mieszkaniu dogorywa po imprezie wokalista- Gwaniaczek, za kontrabasem śpi półnagi basista, wszędzie walają się butelki. Boli głowa, ale grać trzeba dalej, schodzą się kolejni kumple. Czterech muzyków i dwóch wokalistów powoli wprowadza nas w świat dźwięków i grypsującej  poezji Sznurowa.

Termin: 17.05.2012 r.

Godzina: 19.00

Miejsce: 

Centrum Sztuki Impart

ul.Mazowiecka 17

Cena:

  • 35,00 zł – członkowie FAN, uczniowie, studenci
  • 37,00 zł – pozostali

Termin zapisów: do 11.05.2012

UWAGA! Opłatę za bilet należy wpłacić w terminie 3 dni od potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. W przypadku braku wpłaty dana osoba zostanie skreślona z listy uczestników.

ZAPISY:

Kasia Moskal

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027

z dopiskiem: „Leningrad” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.