Dnia 22 lutego 2012 roku o godzinie 13.00 odbyły się Drugie Urodziny Klubu Aktywnego Seniora. Imprezę zorganizowano na pl. Solidarności 1/3/5 w Szkole Tańca Perfect Dance (4 piętro). I tym razem nie zabrakło wielu gości!

Uroczystość rozpoczęto od prezentacji podsumowującej ubiegły rok z działalności klubu, którą wygłosił prezes Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN Marcin Spitalniak. Następnie odbył się poczęstunek tortem urodzinowym oraz szampanem. Nie obyło się również bez tradycyjnej urodzinowej przyśpiewki „100 LAT!”.

Po skonsumowaniu tortui szampana odbyło się losowanie nagród wśród przybyłych gości. Rozlosowano wejściówki do Groty Solnej oraz Aquaparku. Ostatnim punktem imprezy była prezentacja zaplanowanych na bieżący rok przedsięwzięć, którą również wygłosił Prezes Stowarzyszenia.

Na urodziny przybyło ok. 80 osób. Dla gości został przygotowany szwedzki stół, na którym znalazły się m.in. ciasta upieczone przez Członkinie klubu. Udostępnione zostały również  informatory z terminarzami wycieczek, kursów, warsztatów i innych wydarzeń. Uczestnicy przyjęcia mieli także możliwość zapisania się na miejscu do klubu.

Całe przyjęcie przygotowali wspólnie pracownicy Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN tj. Marcin Spitalniak, Katarzyna Moskal oraz Krystyna Olejniczak-Ciukszo z członkami Klubu Aktywnego Seniora, bez których nie było by możliwe takie przedsięwzięcie.