Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na spektakl „Niebezpieczna gra”, który odbędzie się 29 lutego. Spotkanie będzie realizowane w ramach projektu Klub Aktywnego Seniora. Na wyjście grupa wybierze się do Centrum Sztuki Impart! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Przypadkowe spotkanie Ricka i Jane. On zapłacił za jej zakupy, bo nie wzięła z domu portmonetki. A potem zaprosił do siebie. Początkowo toczy się między nimi niewinna rozmowa, która coraz bardziej robi się mroczna i zagadkowa. Najpierw okazuje się, że nie jest to jego dom. W każdym razie on w nim nie mieszka. Zaczynamy się domyślać, że to „przypadkowe” spotkanie w sklepie zostało precyzyjnie przez niego zaplanowane. On wie wiele, a wręcz wszystko o jej małżeństwie, o brutalnym i nieprzewidywalnym mężu – Michaelu. Chce jego śmierci – z osobistych powodów, których na razie nie chce jej wyjawić. Ku jego zdziwieniu Jane jest gotowa z nim współpracować. Ale w trakcie rozmowy okazuje się, że i ona kłamała opowiadając o sobie. Powoli oboje konspiratorzy coraz bardziej się odkrywają. A prawda jest też coraz bardziej mroczna. Bo ich przeszłość to przestępstwa, morderstwo i przemoc. Między nimi pojawia się też przemoc. Nawzajem siebie szantażują i straszą. Mamy coraz więcej zwrotów akcji, aż do zaskakującego zakończenia.

Obsada: Małgorzata Kałuzińska, Grzegorz Wojdon

Termin: 29.02.2012 r.

Godzina: 19.00

Miejsce:

Centrum Sztuki Impart

ul.Mazowiecka 17

Ilość miejsc: 15

Cena: 20 zł dla wszystkich Seniorów

Termin zapisów: do 15.02.2012

UWAGA! Opłatę za bilet należy wpłacić w terminie 3 dni od potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. W przypadku braku wpłaty dana osoba zostanie skreślona z listy uczestników.

ZAPISY:

Krystyna Olejniczak – Ciukszo

e-mail: klubseniora@fan.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel: +48 508 918 428

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027

z dopiskiem: „Niebezpieczna gra” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.