NAUKA PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach nauki pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

W związku z zapytaniami i waszymi propozycjami przygotowaliśmy wspólnie z Wrocławskim Parkiem Wodnym ofertę nauki pływania.

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

UWAGA!

Cykl doskonalenia pływania będzie odbywać się w systemie kwartalnym, co oznacza, że należy zapisywać się na konkretny kwartał. Aby grupa została uruchomiona, musi zebrać się grupa 8 osób (na każdy kwartał!).

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które nie potrafią pływać.

W kolejnych miesiącach poziomy będą kontynuowane.


GRUPA 1 – g. 18:30 – 19:15 każdy wtorek


miejsce: Wrocławski Park Wodny

Cena obejmująca cykl 12 zajęć*:

  • 190 zł – dla członków sekcji FAN Water Team
  • 200 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 230 zł – dla posiadaczy karty Benefit
  • 260 zł – dla pozostałych osób

* – przy płatności do 10 miesiąca poprzedzającego RABAT

O szczegóły rabatu zapytaj przy zgłoszeniu!

UWAGA! Nie ma możliwości zapisywania się na pojedyncze zajęcia!

Uwaga! Czas trwania zajęć z nauki pływania – 45 min!


ZAPISY:
Katarzyna Moskal
e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl tel.: +48 501 158 301

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl