Dziś zainaugurowany został kolejny sezon narciarstwa biegowego w ramach wyjazdów organizowanych przez FAN-a. W Jakuszycach zupełnie inaczej niż we Wrocławiu, spadło już ok. 100 cm śniegu i wciąż sypie. Sezon będzie długi.

Kolejny wyjazd 14 stycznia 2012 – nie prześpijcie tego terminu!

 

Dla niedowiarków prezentujemy zdjęcia w naszej galerii.

 Powyżej zdjęcie tych, którzy w czasie pierwszego wyjazdu w sezonie zaliczyli Samolot, jak mówili było warto. Warunki wyśmienite, trasy przygotowane co raz lepiej. Nic tylko zakładać narty i szusować.


NIESPODZIANKA


Wspólnie z firmą MALAVI, która jest przedstawicielem na Polskę marki BUFF, przygotowujemy specjalne chusty oznaczone logiem naszego Stowarzyszenia. Chusty są bardzo praktyczne i mogą służyć jako czapka, szalik, kominiarka, opaska itd.

Co trzeba zrobić by ją dostać?

Zasada jest prosta – każdy z uczestników ma szansę na taki upominek. Jednak musi pojechać na min. 6 wyjazdów w ciągu całego sezonu. Każdy z uczestników sam zbiera swoje wyjazdy i nie może łączyć ich liczby z inną osobą. W ciągu sezonu można otrzymać jedną chustę BUFF.

Przygotujemy również coś dla tych, którzy pojadą na mniej niż 6 wyjazdów [warunek uczestnictwo w min. 3 wyjazdach]. Oni otrzymają również upominek, ale nie będzie to już chusta. Osoby, które pojadą np. na 10 wyjazdów mogą otrzymać dwie niespodzianki.


Już można zgłaszać się na poszczególne terminy. Ilość miejsc jest ograniczona do 45 osób, liczba ta może zostać zwiększona tylko i wyłącznie w przypadku potwierdzenia i wpłaty ponad 50% osób zapisanych na wyjazd [podstawiony zostanie dodatkowy autokar].

ZAPISY:

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027

z dopiskiem „Biegówki – data wyjazdu oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.