Z okazji dnia Św. Mikołaja Zarząd Stowarzyszenia przygotował mokry prezent dla obecnych i przyszłych członków Stowarzyszenia. Ruszamy z nową sekcją już od 1 stycznia 2012 roku – FAN WATER Team. Jednak zapisy zaczynamy już od dziś! Wszelkie szczegóły o nowej sekcji w dalszej części artykułu – zachęcamy do zapoznania się z nim.

 

Już drugi rok prowadzimy przy współpracy z Wrocławskim Parkiem Wodnym [obecnie AQUAPARK Wrocław] zajęcia na basenach sportowym i rekreacyjnym. W związku z dużym zainteresowaniem zajęciami postanowiliśmy wyjść na przeciw i uruchamiamy nową sekcję – FAN Water Team.

W początkowym zamyśle sekcja miała być pływacką, jednak zainteresowanie innymi zajęciami jest nie mniejsze, dlatego nie ograniczamy się tylko do osób pływających. Mogą do niej należeć również osoby uczęszczające na zajęcia z aqua aerobicu, aqua gymstick czy hydrocycling. Obecnie przygotowywany jest program rozwoju grupy i sukcesywnie będą pojawiały się dla niej nowe oferty.

Docelowo sekcja ma stać się organizatorem zajęć na basenie, spływów kajakowych i pontonowych, rejsów oraz zabiegów wellness i SPA.


Co trzeba zrobić by zapisać się do sekcji?


Zgłosić chęć zapisania mailowo lub telefonicznie, następnie wypełnić otrzymaną deklarację członkowską. Na koniec należy wpłacić składkę członkowską na rok 2012.


Ile to kosztuje?


Składka członkowska na okres jednego roku wynosi 80 zł [składa się ze składki do Stowarzyszenia – 30 zł oraz składki do sekcji – 50 zł]. Jeżeli jesteś nową osobą która chce się zapisać należy doliczyć opłatę wpisową wynoszącą – 5 zł.

W przypadku osób, które są już członkami opłacają oni tylko i wyłącznie składkę w wysokości – 50 zł [jeżeli mają już opłaconą składkę członkowską do Stowarzyszenia]


Co w zamian?


  • zajęcia na basenie organizowane przez sekcję z dodatkowym rabatem
  • 20% zniżka na organizowane spływy kajakowe i pontonowe 

Dodatkowe rabaty i przywileje są obecnie ustalane i zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie.

Ceny zajęć w przypadku zapisania się do sekcji i wpłatach po 10 dniu miesiąca poprzedzającego*:

  • 190,00 zł – nauka i doskonalenie pływania
  • 100,00 zł – hydrocycling
  • 65,00 zł – aqua aerobic, aqua gymctick

* – przy płatności do 10 miesiąca poprzedzającego RABAT

O szczegóły rabatu zapytaj przy zgłoszeniu!

Do czasu kiedy sekcja nie będzie liczyła 15 członków i nie wyłoni swojego kierownika, Zarząd desygnował do organizacji pracy sekcji – Katarzynę Moskal. Do niej należy kierować wszelkie pytania i wątpliwości.

KONTAKT:

tel.: +48 501 158 301

e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl