Firma dostarcza innowacyjne, nowatorskie rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji, kultury oraz specjalnych, szytych na miarę programów kafeteryjnych. Nasze produkty, w tym flagowy – program MultiSport, umożliwiają skuteczne zwiększenie lojalności i motywacji Pracowników. Proponujemy również szereg usług i  dodatkowych rozwiązań przygotowanych z myślą o potrzebach naszych Klientów oraz Użytkowników.

Benefit Systems, jako jedna z wiodących firm oferujących autorskie, pozapłacowe świadczenia pracownicze, gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta.


 • Posiadamy rozbudowany system raportowania, zautomatyzowany system zamówień i doskonale działającą logistykę. Dzięki czemu oszczędzamy wiele cennego czasu oraz energii naszych Klientów, a współpraca z nami okazuje się łatwa i przejrzysta.
 • Mamy obszerną oraz systematycznie powiększaną sieć partnerów, co daje pewność Klientom, że jako jedyni oferujemy program dostępny w całej Polsce i wyróżniający się szeroką gamą usług. Nasza oferta obejmuje kilka tysięcy partnerów, w ponad 420 miastach, we wszystkich województwach.
 • Zaufali nam Klienci, Użytkownicy i Partnerzy, dlatego razem budujemy efektywne programy motywujące.
 • Do grona Klientów Benefit Systems należy ok. 3 000 wiodących firm na rynku. Z naszego flagowego programu MultiSport korzysta kilkaset tysięcy Użytkowników pracujących w takich branżach jak: finanse, handel i usługi, motoryzacja i transport, budownictwo, instytucje i urzędy, produkcja, przemysł i energetyka, a także IT, elekomunikacja,  zdrowie i medycyna oraz wiele innych.

KARTA MULTISPORT+


Program MultiSport to pierwszy na rynku, unikalny produkt, na który decyduje wiele wiodących firm w całej Polsce. Jego atrakcyjność i skuteczność potwierdzają również setki tysięcy zadowolonych Użytkowników, którzy dzięki karcie MultiSport Plus mają praktycznie nieograniczony dostęp do najlepszych i najpopularniejszych obiektów sportowych w całym kraju, przy jednoczesnym zachowaniu stałej atrakcyjnej ceny. Program MultiSport to skuteczny program motywowania pracowników, w którym uczestniczy już tysiące zadowolonych użytkowników.

Program MultiSport w liczbach:

 • 3 200 zadowolonych Klientów (firm i instytucji)
 • 270 000 użytkowników na terenie całej Polski
 • ponad 3 025 udokumentowanych punktów Partnerskich
 • realna dostępność w 454 miastach we wszystkich województwach

W ramach usług Stowarzyszenia posiadacze karty bezpłatnie mogą skorzystać w ramach oferowanych zajęć z:

 • NORDIC WALKING

   

 • AQUA AEROBIC

   


KARTA RABATOWA BENEFIT


To bezpłatna karta na okaziciela, uprawniająca do uzyskania rabatów na poziomie od 10% do 50% w sieci naszych partnerów. Obecnie funkcjonuje ona w blisko 2 000 obiektów, w ponad 255 miastach na terenie Polski.

Karta oferuje szeroki zakres usług m.in. takich jak: sport i rekreacja, pielęgnacja ciała i uroda , zdrowie, wolny czas, rozwój, rodzina  oraz sklepy i zakupy, a także usługi noclegowe i gastronomia

W ramach usług Stowarzyszenia posiadacze karty mogą skorzystać z rabatu:

 • 15 % zniżki na organizowane wycieczki turystyczne

   

  Dowiedz się więcej o karcie na stronie: www.kartabenefit.pl  
    

  źródło: www.benefitsystems.pl  

 

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl