Stowarzyszenie Promocji Sportu Fan poszukuje Wolontariuszy do wspomagania działań Klubu Aktywnego  Seniora. Jest to inicjatywa pozwalająca na rozwijanie i propagowanie różnych form twórczej działalności Seniorów, integrowanie i aktywizowanie osób starszych na rzecz społeczności lokalnych oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu ze względu na wiek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami Wolontariatu.


 Poszukujemy osoby aktywnej, otwartej, sumiennej, cierpliwej i z poczuciem humoru, która mogłaby uczestniczyć w spotkaniach z członkami Klubu w każdy drugi poniedziałek miesiąca (dwa spotkania do końca roku).

Wolontariusz będzie miał za zadanie rozwiązać problemy Seniorów związane z obsługą telefonów komórkowych. Zatem Wolontariusz powinien posiadać umiejętność obsługi telefonów komórkowych różnego typu.


Poszukujemy osoby, która mogłaby poprowadzić szkolenia komputerowe dla Seniorów. Spotkania będą miały na celu wprowadzić Seniorów w świat komputerów i Internetu.

Szczegóły:

  • Termin szkoleń do ustalenia indywidualnie.
  • Godziny – 8.30/9.00 w zależności od dostępności sali.
  • Czas trwania– w sumie około 10 godzin, również do indywidualnego ustalenia.

Jeśli masz wolny jeden poranek w tygodniu (w sumie około 8-9 spotkań do końca roku),  jeśli chciałbyś/chciałabyś poznać grupę aktywnych seniorów, spędzić twórczo czas i zdobyć kolejne doświadczenie poparte zaświadczeniem o przeprowadzeniu spotkań skontaktuj się ze Stowarzyszeniem – Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN,


 Poszukujemy osoby – instruktora gimnastyki/rekreacji ruchowej, która mogłaby poprowadzić zajęcia gimnastyczne dla Seniorów.

Szczegóły:

  • Termin szkoleń – do ustalenia indywidualnie.
  • Godziny – do ustalenia indywidualnie
  • Czas trwania– w sumie około 10 godzin, również do indywidualnego ustalenia.

Poszukujemy osoby – studentki/studenta pedagogiki lub psychologii, która mogłaby poprowadzić zajęcia rozwojowe dla Seniorów – warsztaty kreatywności, komunikacji, asertywności, itp. Własne pomysły również mile widziane.

Szczegóły:

Termin szkoleń – do ustalenia indywidualnie.

Godziny – do ustalenia indywidualnie

Czas trwania– w sumie około 10 godzin, również do indywidualnego ustalenia.


INFORMACJE:

Katarzyna Moskal

e-mail: wolontariusze@fan.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.