Wszystkich Seniorów zapraszamy na treningi doskonalenia pamięci z elementami zabaw, ćwiczeń, a także wykorzystaniem specjalistycznych programów komputerowych.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad naszą pamięcią, bo po prostu ją mamy. Aby jednak była ona jak najlepsza, powinniśmy ją ćwiczyć. Pamięć jest zjawiskiem, które zmienia się w ciągu życia i wraz z wiekiem ulega osłabieniu. Po pięćdziesiątym roku życia mogą występować zaburzenia pamięci dotyczące zwłaszcza zapamiętywania rzeczy świeżych oraz kojarzenia. W zachowaniu sprawnej pamięci bardzo istotna jest walka z bezczynnością i ograniczoną aktywnością ruchową. Można podjąć również szereg prostych kroków, aby nasz umysł starzał się wolniej.

Dlatego zapraszamy na warsztaty doskonalenia pamięci dla Seniorów, podczas których będzie okazja do poznania technik trenowania pamięci możliwych do wykorzystania również po zakończeniu warsztatów – samodzielnie w domu.  Wykorzystywane będą zabawy z elementami ćwiczeń, ciekawe zadania do wykonania oraz programy komputerowe.
Zachęcamy do wzięcia udziału.

Termin:

  • 19 października
  • 26 października
  • 2 listopada
  • 4 zajęcia do ustalenia

Miejsce: Dolnośląska Biblioteka Publiczna

Godzina: 13:00

Cennik: 40 zł za 4 zajęcia 

ZAPISY:

Krystyna Olejniczak – Ciukszo

tel.: 508 918 428 

e-mail: klubseniora@fan.org.pl

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027

z dopiskiem: „Ćwiczenie pamięci” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.