Zajęcia rozpoczną się już od września 2011! Zajęcia na basenie odbywać się będą na terenie Wrocławskiego Parku Wodnego. Mamy dla Państwa ciekawe propozycje. Wśród nich m.in.: aqua aerobic, hydrocycling, doskonalenie pływania, nauka pływania oraz Aqua Gymstick. Uwaga! Rusza dodatkowa grupa z doskonalenia pływania!

Oferowane zajęcia są w różnych przypadkach dostępne w formie karnetu lub pojedynczych zajęć. Prosimy o szybkie zgłaszanie tak by można ew. uruchomić dodatkowe grupy. Ilość miejsc OGRANICZONA prosimy o zapisywanie się!


Przed zapisaniem i zgłoszeniem prosimy się o zapoznanie z regulaminem zajęć organizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN, regulamin wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2011 rokuREGULAMIN ZAJĘĆ

Informujemy, iż w przypadku zajęć we Wrocławskim Parku Wodnym obowiązuje również regulamin wewnętrzny Parku Wodnego, można się z nim zapoznać na stronie Wrocławskiego Parku WodnegoREGULAMIN PARKU WODNEGO


DOSKONALENIE PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa.

KIEDY: wtorki o godz. 19:15 – 20:00 (dwie grupy); wtorki o godzi. 18:30 – 19:15 

TERMIN ZAPISÓW: od 22.07.2010 do 14 każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc trwania zajęć

UWAGA: jedno miejsce na godzinę 18:30.


NAUKA PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach nauki pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. Zajęcia są przeznaczone dla osób nie potrafiących pływać.

KIEDY: wtorki o godz. 18:30 – 19:15

TERMIN ZAPISÓW: od 19.07.2010 do 14 każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc trwania zajęć

BRAK MIEJSC!

SZCZEGÓŁY


AQUA AEROBIC – jest to precyzyjnie opracowany i przygotowany program zajęć w wodzie. AQUA AEROBIC to kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej i umiejętności pływania. Zajęcia w wodzie są połączeniem aerobiku, elementów pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Niezwykłymi zaletami wyróżniającymi aqua aerobic od innych znanych formy aerobiku są mało doceniane właściwości środowiska wodnego (tj. ciśnienie hydrostatyczne, gęstość wody, siła wyporu), dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bardzo efektywnego, a przy tym niezwykle bezpiecznego treningu w wodzie.

KIEDY: czwartki o godz. 19:00

TERMIN ZAPISÓW: od 19.07.2010 do 14 każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc trwania zajęć

BRAK MIEJSC NA LISTOPAD


HYDROCYCLING – to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej [od 600 do 1200 kcal na treningu].

KIEDY: czwartki o godz. 19:00

TERMIN ZAPISÓW: od 19.07.2010 do 14 każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc trwania zajęć


AQUA GYMSTICK (Aqua Aerobik z elementami Gymstick) – jest to precyzyjnie opracowany i przygotowany program zajęć w wodzie. AQUA GYMSTICK to kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej i umiejętności pływania. Zajęcia w wodzie są połączeniem aerobiku, elementów pływania oraz ćwiczeń GYMSTICK. Niezwykłymi zaletami wyróżniającymi aqua aerobic od innych znanych formy aqua gymstick są mało doceniane właściwości środowiska wodnego (tj. ciśnienie hydrostatyczne, gęstość wody, siła wyporu), dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bardzo efektywnego, a przy tym niezwykle bezpiecznego treningu w wodzie.

KIEDY: wtorki o godz. 19:00

TERMIN ZAPISÓW: od 19.07.2010 do 14 każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc trwania zajęć

BRAK MIEJSC NA LISTOPAD

 


  

 ZAPISY:  

 Kasia Moskal
 e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl
 tel.: +48 501 158 301