NAUKA PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach nauki pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

W związku z zapytaniami i waszymi propozycjami przygotowaliśmy wspólnie z Wrocławskim Parkiem Wodnym ofertę nauki pływania.

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma

aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

UWAGA!

Cykl doskonalenia pływania będzie odbywać się w systemie miesięcznym, co oznacza, że należy zapisywać się na konkretny miesiąc. Aby grupa została uruchomiona, musi zebrać się grupa 8 osób (na każdy miesiąc!).

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które nie potrafią pływać.

W kolejnych miesiącach poziomy będą kontynuowane.


GRUPA 1 – g. 18:30 – 19:15 każdy wtorek (począwszy od 06.09.2011)


miejsce: Wrocławski Park Wodny

Cena kursu nauki pływania (cykl 4 zajęć w danym miesiącu):

  • 60 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 70 zł – dla pozostałych osób

UWAGA! Nie ma możliwości zapisywania się na pojedyncze zajęcia!

Uwaga! Czas trwania zajęć z nauki pływania – 45 min!


ZAPISY:
Katarzyna Moskal
e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl tel.: +48 501 158 301

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl