W sobotę 7 maja zapraszamy na kolejną edycję rajdu po Wzgórzach Strzelińskich. Jak co roku proponujemy wędrówką z kijkami na trasie o długości ok. 30 km. Jeżeli masz kondycję i lubisz długie wędrówki, to ta propozycja jest dla Ciebie! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyjazd majowy na trasę po Wzgórzach Strzelińskich to już nasza mała tradycja. Co roku grupa Nordic Walking FAN Team wybiera się na trasę czerwonym szlakiem ze Strzelina do Ziębic. Tak samo będzie w tym roku.

Wzgórza Strzelińskie są położone na Przedgórzu Sudeckim, które ciągną się między Strzelinem a Ziębicami, a najwyższym ich szczytem jest Gromnik (393 m n.p.m.). Jest to doskonały teren do chodzenia oraz jazdy na rowerze ze względu na liczną sieć szlaków pieszych i rowerowych. Na trasie można spotkać wiele atrakcji turystycznych, sięgających swoją przeszłością nawet do czasów średniowiecza: dworki, kościoły, zamki, a także czynne i opuszczone kamieniołomy granitu świadczące o górniczej przeszłości obszaru.

Trasa jest wymagająca, ale doświadczeni z dobrą kondycją nordic walkerzy na pewno dadzą sobie rade.

Szczegóły wyjazdu:

  • zbiórka o godzinie 7:30 na Dworcu Głównym we Wrocławiu (wejście obok Dworca Tymczasowego przy ulicy Suchej)
  • o godzinie 7:54 wyruszamy do Strzelina, przyjazd do Strzelina o 8:25
  • ok. godziny 8:30 wyruszamy przez rynek strzeliński w kierunku szlaku turystycznego
  • w parku miejskim przeprowadzamy rozgrzewkę
  • po rozgrzewce ruszamy czerwonym szlakiem PTTK w stronę Gromnika najwyższego wzniesienia wzgórz Strzelińskich ( 393 m.p.m.)
  • odjazd z Ziębic o godz. 17:09, przyjazd do Wrocławia o godz. 18:12

INFORMACJE o TRASIE:

trasa jest długa, w terenie pagórkowatym,

CENY:

  • sekcja (Nordic Walking FAN Team, FAN Tour Team) – 30 zł
  • osoby spoza sekcji – 35 zł

UWAGA! Aby zarezerwować miejsce po zapisaniu się telefonicznym lub mejlowym należy w ciągu 5 dni wpłacić całość kwoty na konto Stowarzyszenia lub w biurze. Dla osób, które zapiszą się oraz zapłacą należność do 30 kwietnia, będzie przysługiwał rabat.

INFORMACJE i ZAPISY:

Agata Brylewska

  • e-mail: agata.brylewska@fan.org.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • tel.: +48 509 234 755

DEKLARACJA UCZESTNIKA PROJEKTU:

POBIERZ [dokument -*.doc]

REGULAMIN:

PRZECZYTAJ

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027

z dopiskiem: „Wzgorza Strzelinskie” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl