FANtastyczne wiadomości w sieci.                                                                              

Internet jest najmłodszym wynalazkiem jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju media.To w dzisiejszych czasach nie tylko fotografie i suchy tekst, to również filmy, różnego rodzaju materiały filmowe a nawet całe reportaże przedstawiające pewne zagadnienie.Jedną z najważniejszych zalet Internetu jest możliwość pozyskiwania informacji z całego kraju, a nawet świata. Stąd na przykład nasz marcowy zwycięzca konkursu na najciekawszą relację z podróży – Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA aż z Lublińca.Sprawia to, że żadna informacja nam nie przejdzie „koło nosa” i możemy zawsze być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Piszą o na między innymi: portal organizacji pozarządowych – www.ngo.pl –  największy portal zajmujący się tematyką społeczeństwa obywatelskiego. Na bieżąco informuje o tym, co dzieje się w III sektorze, inicjuje dyskusje na ważne tematy, promuje ciekawe wydarzenia. W jego tworzeniu uczestniczy kilkadziesiąt organizacji i instytucji, a korzysta z niego ponad 3 000 000 użytkowników rocznie. Portal to jedyne w Polsce tak kompleksowe medium docierające do sektora organizacji pozarządowych.

W portalu www.ngo.pl można znaleźć między innymi:

  • aktualny serwis wiadomości, oraz zaproszenia na konferencje i szkolenia, informacje o grantach, a także artykuły: www.wiadomosci.ngo.pl

  • serwisy tematyczne, a wśród nich: Fundusze Strukturalne, Księgowość, Prawo, Unia Europejska, Pomoc Społeczna, Badania

  • serwisy regionalne, które informują o działaniach pozarządówki w poszczególnych województwach; są źródłem wiedzy o tym, co ważne i aktualne w regionie (www.regiony.ngo.pl)

  • największą, stale aktualizowaną bazę danych o organizacjach pozarządowych i instytucjach, zawierającą blisko 100 000 rekordów (www.bazy.ngo.pl).

  • Do tej pory napisali o nas: linki

Ponadto interesuje się nami portal Urzędu Miejskiego Miasta Wrocław – www.rekreacja.pl – portal, na którym znaleźć można bieżące informacje na temat aktywności sportowej, rekreacyjnej, kulturalnej oraz rozrywkowej w mieście. 

Linki….

 Informacje o nas pojawiają się także na www.mlodzi.wroclaw.pl – portalu internetowym Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju, zajmującego się między innymi działalnością informacyjną i szkoleniową dotyczącą aktywności naszego miasta w dziedzinie sportu, rekreacji oraz wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. 

Linki…