Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN wspólnie z V oddziałem Banku Zachodniego WBK we Wrocławiu przy placu Kościuszki 7/8 przygotowało MEGA PROMOCJĘ dla uczestników wyjazdów z FAN-em. Szczegóły w dalszej części artykułu dowiedz się jak możesz zyskać.

Dla wszystkich miłośników wyjazdów z FAN-em mamy przygotowaną ofertę pakietów zniżkowych na wyjazdy organizowane przez Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN. Co należy zrobić by uzyskać zniżki?

Odpowiedź jest prosta należy skorzystać z oferty Banku Zachodniego WBK w zależności od tego z której oferty skorzystamy przysługują nam większe lub niższe zniżki na wyjazdy z FAN-em. W ten sposób można zaoszczędzić nawet do 50 zł.

Jak to działa?

Należy zgłosić się do V oddziału Banku Zachodniego WBK we Wrocławiu przy placu Kościuszki 7/8, następnie odwiedzić odpowiednią osobę wskazaną poniżej wypełnić wniosek i złożyć go. UWAGA!!! Oferta dotyczy tylko wniosków złożonych w V oddziale Banku Zachodniego WBK. Można również wcześniej skontaktować się telefonicznie z jedną z podanych poniżej osób w celu podpowiedzi, wyjaśnienia wątpliwości lub przedstawienia oferty.

KONTAKT DO PRACOWNIKÓW ODDZIAŁU:

Magdalena Moritz – kierownik ds. klienta  …. – zastępca kierownika  Małgorzata Rakucka – doradca klienta
  e-mail: magdalena.moritz@bzwbk.pl   e-mail:   e-mail: malgorzata.rakucka@bzwbk.pl
  tel.:   tel.:   tel.: 71 370 64 00
  gsm:   gsm:  

 

 


miejsce zbiórki – Wejście na perony od strony Dworca Tymczasowego – ul. Sucha

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027 z dopiskiem: „NW FAN Tour – Kocie Góry” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.