Zapraszamy do udziału w wyjazdach na lutowe zawody Nordic Walking. Dwukrotnie udamy się do Lubina na kolejne edycji zawodów w ramach II Grand Prix Lubina, natomiast już 13 lutego Walentynkowe Zawody Nordic Walking w Ścinawie. Więcej informacji w dalszej części, nie może tam zabraknąć FAN-ów Nordic Walking – liczymy na wasz udział!

Głównym celem udziału w zawodach jest popularyzacja Nordic Walking, dobra zabawa oraz promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form spędzania wolnego czasu.

 II Grand Prix Lubina

  • I edycja odbyła się 23 stycznia w parku przy osiedlu Przylesie. Wystartowało 60 miłośników Nordic Walking, w tym 3 osobowa załoga z Nordic Walking FAN Team. Jak zwykle nasi nie zawiedli – Krystyna Olejniczak-Ciukszo była druga, Jolanta Hamera-Witkowska trzecia, Marek Kucfir tym razem piąty. W zawodach nie wystartował kontuzjowany Marcin Spitalniak, ale zapowiada udany start w najbliższej edycji zawodów – 6 lutego na Górka za PKS.
  •  II edycja: 06 luty 2011 (niedziela) godz. 11.00 Górki za PKS
  • III edycja: 27 luty 2011 (niedziela) godz. 11.00 os. Ustronie (tereny rekreacyjne ul. Asnyka)

Liczą się trzy najlepsze starty do łącznej klasyfikacji, więc każdy ma jeszcze szansę na sukces. Jeżeli chcesz wystartować i pojechać z nami zgłoś się do Marcina Spitalniaka:

tel.: +48 501 158 201, e-mail: nordicwalking@fan.org.pl

Orientacyjny koszt wyjazdu wynosi – 20 zł.

II Walentynkowe Integracyjne Mistrzostwa Nordic Walking o „złote kije” Burmistrz Ścinawy Andrzeja Holdenmajera

Zawody organizowane przez Ścinawską Grupę Nordic Walking odbędą się w dniu 13 lutego o godz. 14.00 w parku miejskim w Ścinawie. Organizatorzy zapewniają rozgrzewającą atmosferę, niezapomniane atrakcje i walentynkowe niespodzianki.

Jeżeli chcesz wystartować i pojechać z nami zgłoś się do Marcina Spitalniaka:

tel.: +48 501 158 201, e-mail: nordicwalking@fan.org.pl

Orientacyjny koszt wyjazdu wynosi – do 25 zł.