Z okazji dnia Babci i Dziadka zapraszamy Seniorów, ale nie tylko ich na wspólne wyjście na długo oczekiwaną komedie tej zimy – Och Karol 2. W gwiazdorskiej obsadzie Piotr Adamczyk w towarzystwie pięknych kobiet min. Foremniak, Socha, Zielińska, Żmuda-Trzebiatowska.

Organizowane jest wyjście na komedię „Och Karol 2” w dniu 26 stycznia o godz. 18.00 do MULTIKINA w Pasażu Grunwaldzkim. W związku z dniem Babci i Dziadka specjalna oferta kierowana jest do członków Klubu Aktywnego Seniora.

O filmie

Karol (Piotr Adamczyk) ma wszystko. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, gdzie codziennie czeka na niego jeszcze piękniejsza narzeczona Maria (Małgorzata Socha). Jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że podoba się kobietom i z rozkoszą korzysta z tego dobrodziejstwa. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki. Ognistą Wandę (Małgorzata Foremniak), dla której pejcz i kajdanki to dopiero początek dobrej zabawy, infantylną i słodką jak landrynka Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) i nieco zachowawczą, ale namiętną Irenę (Katarzyna Zielińska). Każda z jego kobiet jest inna, lecz dla niego to żaden problem.

Karol świetnie sobie radzi, skacząc z łóżka do łóżka i realizując ich kolejne zachcianki. Takie życie to marzenie niejednego faceta. Każda bajka jednak kiedyś się kończy. Jego narzeczona Maria w końcu dowie się prawdy i zaplanuje zemstę. Pewnego dnia Karol wróci do domu i będzie przekonany, że śni. W progu przywita go narzeczona i kochanki – wszystkie gotowe spędzić z nim każdą wolną chwilę w łóżku. Karol przekona się, czym jest życie seksualne na wysokich obrotach.

Scenariusz i reżyseria:

Piotr Wereśniak

TERMIN: 26 stycznia 2011, g. 18.00, Kino MULTIKINO w Pasażu Grunwaldzkim

ZBIÓRKA: 26 stycznia 2011, g. 17.45, Kino MULTIKINO w Pasażu Grunwaldzkim [na górze przy sofach]

CENA:

  • 12,00 zł – uczniowie i studenci
  • 15,00 zł – pozostałe osoby

ZAPISY:

Kasia Moskal

  • e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl
  • tel.: +48 501 158 301

WPŁATY:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027

z dopiskiem: „KINO – Och Karol 2” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.