Przypominamy, iż trwają zajęcia na basenach Wrocławskiego Parku Wodnego. Mamy dla Państwa nowe ciekawe propozycje. Wśród nich m.in.: aqua aerobic, hydrocycling i pływanie rekreacyjno-sportowe. Są jeszcze wolne miejsca na niektóre z nich, więc można się zapisywać. Już niedługo ruszą zapisy na zajęcia rozpoczynające się w styczniu.

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

PŁYWANIE REKREACYJNO-SPORTOWE – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach dla osób umiejących pływać. Od września organizujemy wyjścia do Wrocławskiego Parku Wodnego na basen o godzinie 19.00. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

KIEDY: wtorki o godz. 19:00

UWAGA!!! Mamy 3 wolne miejsca na zajęcia


AQUA AEROBIC – jest to precyzyjnie opracowany i przygotowany program zajęć w wodzie. AQUA AEROBIC to kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej i umiejętności pływania. Zajęcia w wodzie są połączeniem aerobiku, elementów pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Niezwykłymi zaletami wyróżniającymi aqua aerobic od innych znanych formy aerobiku są mało doceniane właściwości środowiska wodnego (tj. ciśnienie hydrostatyczne, gęstość wody, siła wyporu), dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bardzo efektywnego, a przy tym niezwykle bezpiecznego treningu w wodzie.

KIEDY: czwartki o godz. 19:00

UWAGA!!! Mamy wolne miejsca na zajęcia:

  • 25.11 – 4 miejsca
  • 02.12 – 1 miejsce
  • 09.12 – 6 miejsc
  • 16.12 – 1 miejsce

HYDROCYCLING – to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej [od 600 do 1200 kcal na treningu].

KIEDY: czwartki o godz. 19:00

UWAGA!!! Mamy wolne miejsca na zajęcia:

  • 25.11 – 1 miejsca

  

 ZAPISY:  

 Kasia Moskal
 e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl
 tel.: +48 501 158 201