Tym razem firma MMK z Poznania właściciel sklpeu internetowego garmin24.pl została naszym sponsorem. Od wielu miesięcy planowaliśmy zakup nawigacji turystycznej, którą będziemy używać w czasie naszych eskapad. Wybór padł na firm GARMIN i już w ten weekend będziemy testować urządzenie.

Zakup turystycznego GPS-a to efekt propozycji i inicjatywy członków naszego Stowarzyszenia. Cieszy nas to, że również i wy chcecie mieć wpływ na funkcjonowanie naszej organizacji. Stowarzyszenie jak sama nazwa wskazuje zrzesza ludzi o podobnych zainteresowaniach i celach.

Propozycji w jakiego GPS-a wyposażyć nasze Stowarzyszenie było wiele. Po rozmowach z wieloma osobami z branży GPS-ów wybór padł na produkt firmy GARMIN Dakota 20.

Niewątpliwą pomocą wykazali się pracownicy sklepu internetowego garmin24.pl, z panem Łukaszem na czele, który to przekonał swoich współpracowników do obniżenia ceny specjalnie dla nas.

W zamian firma również otrzymała reklamą w naszym przewodniku, który już niebawem będzie dostępny w ogólnej sprzedaży.

Urządzenie Dakota 20 z segmentu outdoor stanowi połączenie nawigacji z prostotą ekranu dotykowego. Ten wytrzymały system nawigacyjny wielkości dłoni składa się z ekranu dotykowego, bardzo czułego odbiornika GPS z funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie, wysokościomierza barometrycznego, 3-osiowego kompasu elektronicznego i gniazda kart microSD™ – a wszystko to w jednym zestawie i w przystępnej cenie.

Już w czasie najbliższego Andrzejkowego wyjazdu miłośnicy spacerów będą mogli przekonać się o słuszności zakupu tego urządzenia.