DOSKONALENIE PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

W związku z zapytaniami i waszymi propozycjami przygotowaliśmy wspólnie z Wrocławskim Parkiem Wodnym ofertę doskonalenia pływania.

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

UWAGA!

Cykl doskonalenia pływania będzie odbywać się w systemie miesięcznym, co oznacza, że należy zapisywać się na konkretny miesiąc. Aby grupa została uruchomiona, musi zebrać się grupa 8 osób (na każdy miesiąc!).

Grupy będą różniły się poziomami! Na pierwszych zajęciach instruktorzy podzielą zapisane osoby na następujące poziomy:

  • średnio zaawansowany (grzbiet + elementy kraula + elementy żabki)
  • średnio zaawansowany (grzbiet + elementy kraula + elementy żabki + elementy delfina + praca nad kondycją + pływanie stylem zmiennym na czas)

W kolejnych miesiącach poziomy będą kontynuowane.


GRUPA 1 – g. 19:15 – 20:00 każdy wtorek (począwszy od 06.09.2011) BRAK MIEJSC

GRUPA 2 – g. 19.15 – 20:00 każdy wtorek (począwszy od 06.09.2011) BRAK MIEJSC

GRUPA 3 – g. 18.30 – 19:15 każdy wtorek (począwszy od 06.09.2011) 1 MIEJSCE


miejsce: Wrocławski Park Wodny

Cena kursu nauki pływania (cykl 4 zajęć w danym miesiącu):

  • 60 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 70 zł – dla pozostałych osób

UWAGA! Nie ma możliwości zapisywania się na pojedyncze zajęcia!

Uwaga! Czas trwania zajęć z doskonalenia pływania – 45 min!


ZAPISY:
Katarzyna Moskal
e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl tel.: +48 501 158 301

 

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl