Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking już co raz bliżej, organizatorzy przygotowali kolejną niespodziankę dla pierwszych 100 osób na każdym z dystansów pamiątkowa koszulka firmy Kalenji. Nasza grupa rośnie w siłę jednak liczymy na wasz większy udział!

Przygotowywane są koszulki techniczne szybkoschnące i oddychające firmy Kalenji  z Decathlonu Legnica z logo MMP NW 2010 dla 200 osób:

  • dla pierwszych 100 osób, które zapiszą się na dystansie 5 km
  • dla pierwszych 100 osób, które zapiszą się na dystans 10 km

Dla tych, którzy nie zdążą z zapisem – mamy także koszulki okolicznościowe w pakiecie startowym. Zatem – zapraszamy do zapisów!

Przypominamy, iż każdy również otrzyma medal MMP NW 2010 będzie wyglądał tak jak na załączonym zdjęciu. Medal jest dla każdego! Uczestnika zawodów, który ukończy wybrany dystans (5 km i 10 km). Jest to jedna strona, medal jest dwustronny (na drugiej stronie jest logo ZŁOTEGO sponsora). Medal ma średnicę 7 cm, grubość 3 mm, zrobiony jest specjalnie na Mistrzostwa PL NW 2010.

Przypominamy termin Międzynarodowych Mistrzostw PL w Nordic Walking – Złotoryja 2010 powoli, powoli… się zbliża.

Organizatorzy chcą zaprosić jak najwięcej osób, dla każdego mają okolicznościowy medal z Mistrzostw Polski NW 2010 oraz pakiety startowe (koszulki okolicznościowe, smycze reklamowe, foldery i inne gadżety)! Na najlepszych czekają cenne nagrody! Złotym Sponsorem Mistrzostw została Firma Zakłady Przemysłu Tłuszczowego – producent BENEVITY.

W trakcie zawodów nad wynikami będzie czuwał elektroniczny pomiar czasu, który zapewni profesjonalna firma DomTel (od 1999 roku firma DomTel obsługuje wszystkie imprezy rangi mistrzowskiej we wszystkich kategoriach wiekowych dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego w zakresie pomiaru czasu i opracowania wyników).

W programie 2 dniowej imprezy przewidziano występ Laureatki I miejsca nagrodzonej z ramienia Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego na najlepszą sportową piosenkę – artystka ZUZANA (do posłuchania i zobaczenia: www.zuzana.pl).

Zapraszamy serdecznie – ostatni weekend sierpnia 2010 – Złotoryja – Stolica Polskiego Złota – czeka na Was ! Spotkajmy się w Krainie Wygasłych Wulkanów…

www.mmpnw.pl – oficjalna strona Międzynarodowych Mistrzostw PL w Nordic Walking – Złotoryja 2010

  • 70,00 zł – członkowie FAN-a
  • 80,00 zł – pozostali

wypożyczenie kijków dla osób z poza Stowarzyszenia 5 zł

w przypadku braku zainteresowania klubową koszulką – właściwa cena minus 10 zł

UWAGA!!! Osoby, które zapłacą w terminie, krótszym niż 3 dni przed imprezą zobowiązane są do dopłacenia 10 zł w związku z wyższą opłatą startową!

W cenie:

  • przejazd autokarem z Wrocławia
  • upominki przysługujące w pakiecie startowym uczestnikom
  • koszulka grupy NW FAN Team przygotowana specjalnie na zawody
  • w przypadku zebrania się pełnego autokaru, organizator przygotuje specjalną niespodziankę

Więcej informacji na stronie: www.mmpnw.pl

 REGULAMIN ZAWODÓWTUTAJ

ZAPISY:
Marcin Spitalniak
e-mail: nordicwalking@fan.org.pl
tel.: 501 158 201
 
Konto bankowe:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027 z dopiskiem: „opłata za zawody ZŁOTORYJA” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.