7 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników podróży na kolejną wycieczkę. Tym razem grupa wybierze się do Żywca i okolic. W planie między innymi zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec oraz wycieczka kolejką krzesełkową.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Tego dnia jedną z atrakcji jest wizyta w Muzeum Browaru Żywiec. W muzeum prowadzi trasa turystyczna, która rozpoczyna się w Sali Trzech Żywiołów. Następnie przechodzi się do wehikułu czasu, gdzie uczestnicy zostaną przeniesieni w czasie. Po wyjściu z wehikułu największe wrażenie robi rekonstrukcja XIX – wiecznej uliczki oraz typowa dla tamtych czasów karczma. Następne sale prezentują nowszą historię browaru. Część ekspozycji pomaga w zrozumieniu, czym właściwie jest  piwo i jak powstają jego różne gatunki. Oglądaniu eksponatów towarzyszy fachowy komentarz przewodnika.

Kolejną atrakcją będzie wycieczka kolejką linową.

Z miejscowości KORBIELÓW kolejka zawiezie uczestników do Hali Szczawiny (1067 m). Następnie udamy się na wysokość 1290 m do schroniska PTTK, skąd będziemy podziwiać widoki i zrobimy sobie odpoczynek. Następnie zejdziemy w dół i wrócimy wyciągiem do Korbielowa. Dla chętnych będzie możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking w celu łatwiejszego podejścia – wymagana wcześniejsza rezerwacja!

Godzina zbiórki: 7:45

Miejsce zbiórki: Teatr na Dworcu Świebodzim

Przewidywana godzina powrotu: 21:00

Cena:

  • członkowie FAN    –    110 zł
  • pozostali: 130 zł

W cenie:

  • przejazd autokarem
  • wejście do MUZEUM BROWARU ŻYWIEC (interaktywne muzeum)
  • pamiątkowa szklanka z MUZEUM
  • degustacja PIWA lub SOKU
  • przyjazd wyciągiem krzesełkowym
  • wyżywienie (obiad w restauracji)

Zapisy: Agata Brylewska agata.brylewska@fan.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 509 234 755

Konto bankowe: Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027 z dopiskiem: „opłata za wyjazd do Żywca” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.
Przypominamy, iż potwierdzeniem wyjazdu jest zapłacenie zaliczki.

 

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl